Tryb online w Red Dead Redemption pod koniec miesiąca

Tryb online w Red Dead Redemption pod koniec miesiąca
08.11.2018 17:30
Tryb online w Red Dead Redemption pod koniec miesiąca

A do tego fenomenalne wyniki sprzedaży gry.

Podczas spotkania z inwestorami firmy Take-Two, jej CEO - Strauss Zelnick - doprecyzował datę premiery trybu online do Red Dead Redemption 2. Dotychczas wiedzieliśmy, że wystartuje on w wersji beta w tym miesiącu. Teraz okazuje się, że nastąpi to pod jego koniec (czego w gruncie rzeczy można się było spodziewać).

Beta będzie dostępna publicznie, ten status trybu oznacza więc zapewne tylko tyle, że twórcy wciąż będą pracować nad jego rozwijaniem i usprawnianiem. Nie wiadomo, czy już w wersji beta dostępne będą mikrotransakcje.

325483236770002908

Tryb online w Red Dead Redemption 2, jak wyklarował z kolei Karl Slatoff, ma być ewolucją multiplayera z pierwszego RDR. Na angażujące graczy sposoby łączyć ma rozgrywkę w trybach współpracy i rywalizacji z elementami narracyjnymi.

Powiedział.

325483236770199516

Jednocześnie Take-Two podało pierwsze wyniki sprzedaży Red Dead Redemption 2. Od premiery grę zakupiło ponad 17 milionów graczy. Oznacza to, że w ciągu pierwszych ośmiu dni sprzedaży znalazła ona więcej nabywców, niż pierwsza część gry w ciągu ośmiu lat.

Dominik Gąska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)