Tryb fabularny w For Honor, klimat Soulsów w Nioh i Polska w Realpolitiks [PolyTube]

Tryb fabularny w For Honor, klimat Soulsów w Nioh i Polska w Realpolitiks [PolyTube]
18.02.2017 07:14
Tryb fabularny w For Honor, klimat Soulsów w Nioh i Polska w Realpolitiks [PolyTube]
Paweł Olszewski
Paweł Olszewski

A także rozkmina na temat Titanfalla 2 i recenzja filmowego Lego: Batmana.

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let's playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

Nioh zauroczył Maćka. Po demie, pierwszych wrażeniach, recenzji i poradach dla początkujących wciąż ma mało. Ale ma też w kolejce do recenzji kolejne gry, od Nioha się więc odkleił. Najprzyjemniej na razie. W przeciwieństwie do Won't Be Fixed, który w Nioha dopiero wsiąka. Co w tej grze oznacza, że ma za sobą 20 godzin w grze. Zobaczcie na jego materiale jak Nioh wygląda w akcji.

Nioh (PS4) - Dark Souls 2.0? - Wrażenia po 20h

RizzeR prezentuje natomiast For Honor. I to tryb fabularny, czyli coś, czym Ubisoft raczej się nie chwalił, skupiając naszą uwagę na PvP. Rzućcie okiem jak wypada single. Nasza recenzja For Honor pojawi się w przyszłym tygodniu.

For Honor PL Fabuła #1 - PREMIERA - Rycerski Zakon Czarnego Kamienia Gameplay PL

Znany wam z ogrywania strategii Lutel zabrał się natomiast za Realpolitiks. Oczywiście zaczynając od Polski. Niżej jego wideo, pierwsze z całej serii, tutaj jest natomiast nasza recenzja.

Realpolitiks - #1 Polska w 2020 roku

Było dużo premierowych rzeczy, czas więc na coś troszkę starszego. Na przykład Titanfall 2 i rozkminę nad popularnością tej gry. Prosto od Quantum Of Infinity.

Titanfall 2 - Skazany na śmierć?

Kończymy filmowo, kinowym Lego Batmanem. Do kina wybrał się SzachMatt.

Recenzja: LEGO Batman (wersja z dubbingiem)

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)