Tryb Battle Royale w Call of Duty: Black Ops 4 doczeka się nowej mapy

Tryb Battle Royale w Call of Duty: Black Ops 4 doczeka się nowej mapy
Krzysztof Kempski

02.04.2019 07:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To nie żart, gra już niedługo zabierze nas do Alcatraz.

W Prima Aprilis branża gier tworzy całą masą nieprawdziwych newsów, ale koniec robienia sobie żartów, czas wrócić do poważnego pisania. Activision przykładowo w tym roku postanowiło nie robić dziwacznych kawałów, a po prostu ogłosiło nową mapę do trybu Battl... Blackout z Black Opsa 4. Już dziś użytkownicy PlayStation 4 będą mogli pobrać aktualizację, która przenosi zabawę w mury więzienia Alcatraz. Tylko jeden z graczy wydostanie się z wyspy.

Nowa mapa oznaczać ma także odmienny charakter zabawy. Przede wszystkim lokacja będzie mniejsza, a zabudowania bardziej skoncentrowane, przez co wymiany ognia mają być szybsze. Będą im towarzyszyć przy okazji hordy zombie, łatwiejsze do spotkania, niż na klasycznej mapie. Na razie mapka trafia na PS4, a w przyszłości spodziewać się jej możemy też na pozostałych platformach. Cieszy to, że Alcatraz będzie dostępne dla wszystkich bez dodatkowych opłat.

Official Call of Duty®: Black Ops 4 — Alcatraz Trailer

Z okazji premiery nowej aktualizacji Treyarch organizuje też kolejny darmowy wee... a w zasadzie to cały miesiąc z trybem Blackout. Battle Royalowy moduł gry będzie można ogrywać za darmo aż do 30 kwietnia. na razie dotyczy to oczywiście wersji na PS4, ale na pozostałych platformach pewnie po prostu będą nieco inne daty. Z okazji ulubionego święta żartownisiów Activision pokazuje więc dla odmiany twarz, którą chcielibyśmy (zamiast tej prawdziwej) oglądać każdego dnia.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)