Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Trochę o Darksiders

Strona głównaTrochę o Darksiders
25.12.2008 18:33
Trochę o Darksiders
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDJEAWiK

Dawno nic nie było o Darksiders. Szczerze mówiąc tytuł wypadł mi z głowy i dopiero wywiad na 1UP mi o nim przypomniał. W skrócie, jeżeli też nie pamiętacie - wcielamy się w Wojnę, jednego z Jeźdźców Apokalipsy, która wydarzyła się trochę za wcześnie. Świat został zniszczony i musimy się dowiedzieć, kto jest za to odpowiedzialny. Brzmi super, prawda? Na trailerach też wyglądało to całkiem fajnie.

bDJEAWid

Trochę szkoda, że w podlinkowanym wywiadzie w zasadzie nie pada wiele ciekawych informacji. Dowiadujemy się tylko tyle, że będziemy odblokowywać kolejne poziomy po skończeniu misji w aktualnym. Będą również do wykonania cele drugo i trzeciorzędne, udoskonalanie broni i umiejętności i zbieractwo stosowane. W zasadzie nic nowego, czego byśmy już wcześniej w grach akcji nie widzieli. No i twórcom jakoś nie za bardzo wychodzi tłumaczenie, co u niech będzie takiego wyjątkowego.

Z niecierpliwością czekam na jakieś nowe informacje, trailery i grywalne poziomy gry. Premiera już w drugim kwartale przyszłego roku, więc wypadałoby już coś nowego pokazać.

Galeria w rozwinięciu.

bDJEAWif

Piotr Gnyp

327373745763603257
bDJEAWjb