Trine 4 zaprezentowane na nowym gameplayu

Trine 4 zaprezentowane na nowym gameplayu

Trine 4 zaprezentowane na nowym gameplayu
Krzysztof Kempski
14.06.2019 15:25

Powrót do korzeni, nowa jakość oprawy.

Premiera Trine 4 coraz bliżej i przypomina o tym nowy materiał przygotowany przez stojące za grą ekipy Frozenbyte oraz Modus Games. Trwający 18 minut materiał prezentuje rozgrywkę z tej z pewnością jednej z najbarwniejszych przygodówek tego roku. Graficznie wygląda to znakomicie, niczym interaktywna bajka. Progres względem poprzednich, i tak już bardzo ładnych odsłon, jest znaczący.

325366998513234546

Zabawa nie będzie różnić się mocno od oryginału. Dalej będzie to platfomówka polegająca na rozwiązywaniu zagadek środowiskowych. Z nowości - widzimy już jak wyglądają odnowione na potrzeby gry walki. Podczas starć gra na chwilę zamknie nas na niewielkiej arenie, a po wybiciu wszystkich wrogów ruszymy dalej. Pokierujemy tą samą trójcą bohaterów co w oryginale. Podział ról będzie z grubsza podobny, acz pojawiły się drobne nowinki typu odbijanie strumienia wody czy światła przy pomocy tarczy.

Trine 4 – E3 Gameplay Walkthrough

Warto wspomnieć też o tym, że zabawa w trybie kooperacji będzie w Trine 4 wyglądać nieco inaczej niż samotna rozgrywka. Twórcy chcą skorzystać z tego, że gracz nie będzie musiał przełączać się między bohaterami i stworzyć zagadki wymagające koordynacji działań. Stąd niektóre fragmenty plansz będą w kooperacji zapełnione większą ilością pułapek. Gra wyjdzie najprawdopodobniej jeszcze w tym roku na PC, PS4, Xboksa One i Switcha.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)