Trials Rising doczeka się otwartej bety przed premierą

Trials Rising doczeka się otwartej bety przed premierą

Trials Rising doczeka się otwartej bety przed premierą
Krzysztof Kempski
20.02.2019 14:22

Cyfrowe kręgosłupy zaczną pękać już jutro.

Już wkrótce premiera Trials Rising, nowej odsłony motocyklowej serii tworzonej przez RedLynx (i wydawanej pod szyldem Ubisoftu).  Wydawca poinformował, że grę będzie można przetestować jeszcze przed debiutem. Konkretniej zaś już jutro za sprawą otwartej bety, która udostępniona zostanie na PC, PS4, Xboksie One i Switchu. Testy potrwają do 25 lutego, a zawartości do sprawdzenia będzie dość sporo.

Wszyscy chętni będą mogli przede wszystkim zobaczyć 18 tras, z czego 4 będą szkoleniowe. Poziom trudności pozostałych ma być zróżnicowany, tak by gracze mogli zobaczyć mniej więcej jak rozkręca się poziom trudności. Po trasach przemieszczać sie będziemy na jednym z pięciu motocykli, przy czym najciekawszą obecną w becie konstrukcją zdaje się być Helium. Z pozoru zwyczajny rower, mruczący jednak niczym rasowy motocykl.

TRIALS® RISING - OPEN-BETA TRAILER

Zagranie w otwartą betę umożliwi też odblokowanie w pełnej wersji specjalnego Trials Turbo Bike. Warunkiem będzie zakup gry oraz (zapewne) dobre wyniki na udostępnionych trasach. Możliwe będzie sprawdzenie też rywalizacji online dla 25 znajomych. W trybie sieciowym przed premierą zmierzymy się natomiast na 8 mapkach. Twórcy obiecują też ponad 2000 różnych naklejek, pozwalających na personalizację. Pełna wersja ukaże się już 26 lutego i w okolicach tego terminu możecie też spodziewać się naszej recenzji tego tytułu.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)