Travis Scott z wirtualnymi koncertami w świecie Fortnite'a

Travis Scott z wirtualnymi koncertami w świecie Fortnite'a

Travis Scott z wirtualnymi koncertami w świecie Fortnite'a
20.04.2020 20:03, aktualizacja: 29.04.2020 15:33

Zadebiutuje w ich trakcie nowy utwór.

Jak poradzić sobie z problemem niemożności zorganizowania koncertu wywołanej trwającą pandemią a przy okazji przemówić do młodzieży? Zorganizować koncerty możliwe do oglądania za pośrednictwem Fortnite'a, pomyślał zapewne raper Travis Scott.

I tak też w dniach 23-25 kwietnia będzie można obejrzeć szereg wirtualnych występów gwiazdy pod nazwą Astronomical. W ich trakcie wykonawca zadebiutować ma z nowym utworem.

Można przeczytać na stronie Epica. Tak jak w przypadku poprzednich tego typu wydarzeń, wirtualne bramki otwierają się na pół godziny przed startem wydarzenia.

Aby występ mogło zobaczyć jak najwięcej graczy w różnych strefach czasowych, odbędzie się on kilkukrotnie w następujących terminach (godziny naszego czasu):

Piątek 24 kwietnia 1:00 Piątek 24 kwietnia, 16:00 Sobota 25 kwietnia 6:00 Sobota 25 kwietnia 17:00 Niedziela 26 kwietnia, 12:00

Gracze, którzy wezmą udział w koncercie otrzymają za darmo przygotowaną na tę okazję lotnie i dwa ekrany ładowania. Do gry od 21 kwietnia trafią również związane z Astronomical wyzwania, a także skórka, emotki i inne przedmioty związane z Travisem Scottem.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)