Trailer: FIFA 10 Ultimate Team plus mały konkurs gwiazd

Trailer: FIFA 10 Ultimate Team plus mały konkurs gwiazd12.12.2009 02:19
marcindmjqtx

Niedawno była pierwsza zapowiedź, a teraz nadszedł czas na trailer. Oczywiście zmiany są, ale na ich dokładną ocenę trzeba będzie poczekać do momentu, aż dodatek pojawi się do kupienia, czyli w lutym 2010 roku.

Cieszą przede wszystkim zmiany w zarządzaniu drużyną, bo choć wiem, że panowie od FIFY nie są specjalistami od karcianek, to ja z niejedną miałem do czynienia i tutaj interfejs jednak troszkę szwankował. Poprawki w domu aukcyjnym również są mile widziane, bo przeszukiwanie takiej liczby kart nawet przy dużej liczbie parametrów to była udręka.

Z nowości natomiast najbardziej podoba mi się pomysł zarządzania wieloma składami, co powinno pozwolić na łatwiejsze oszczędzanie kluczowych zawodników i ich kontraktów. No i interesująco prezentują się nowe możliwości, jeśli chodzi o współpracę drużyny, bo poprzednie nie do końca oddawały charakter budowania składu.

PS Przy okazji na stronie FIFY znalazłem konkurs, w którym gwiazdy bawią się w podbijanie piłki z pewnym utrudnieniem. Miło, że nie musimy się wstydzić za Lewandowskiego. Więcej jego prób znajdziecie na http://www.youtube.com/user/blindkeepieuppie

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)