Total War Saga: Troy. Niby Grecja, ale stawianie budynków to istne Bizancjum

Total War Saga: Troy. Niby Grecja, ale stawianie budynków to istne Bizancjum

27.07.2020 09:21, aktual.: 18.08.2020 11:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Twórcy A Total War Saga: Troy dwoją się i troją, aby wyjaśnić nam mechanikę rozgrywki. W najnowszym wideo pokazują, jak wygląda system rozwoju miasta i zarządzania naszymi prowincjami.

Saga Total War liczy sobie już 13 tytułów z głównej serii oraz cztery gry poboczne. Najnowsza odsłona, "Total War Saga: Troy", ukaże się jeszcze w tym roku. Twórcy niedawno pochwalili się złożonymi możliwościami rozbudowy imperium w materiale na YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=4v2Np3_t8aQ&feature=emb_title

Filmik Creative Assembly skupia się na takich aspektach, jak rozbudowa miast, korzystanie z kopalni i zarządzanie armią.

Do najnowszego Total Wara powróci kilka mechanik z jego warhammerowej odsłony, między innymi status przyrostu naturalnego, od którego uzależniona jest rozbudowa dalszych struktur.

Ponadto, będziemy mogli także (jak w "Total War: Warhammer") stawiać unikatowe budynki o specjalnych właściwościach (np. zapewniają "mityczne jednostki"). Te ostatnie mają sens, zważywszy na historyczne umiejscowienie akcji.

Ogólnie rzecz biorąc, "Total War Saga: Troy" zapewnia dużo większą sieć zależności w rozbudowie osad. Nasze decyzje w skali "mikro" wpłyną na kierunek rozwoju zarządzanych przez nas regionów w skali "makro". Na bogactwo opcji na pewno nie będą narzekać fani gatunku.

Obraz

Najnowszy tytuł brytyjskich weteranów strategii zapewni także szereg nowych mechanik, jak dynamiczny cykl dnia i nocy. Sama gra ma mieszać elementy historyczne z mitycznymi i bazować na "Iliadzie" Homera, pokazując dwie perspektywy: grecką i trojańską.

"Total War Saga: Troy" ukaże się na PC już 13 sierpnia 2020 r. na Epic Games Store. Tytuł ten pozostanie dostępny na wyłączność na tej platformie przez okrągły rok. Co ważne – przez pierwsze 24h będzie można pobrać go za darmo na własność!

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)