Total War Rome 2 dostanie nową kampanię. Oficjalną

Total War Rome 2 dostanie nową kampanię. Oficjalną

Total War Rome 2 dostanie nową kampanię. Oficjalną
Maciej Kowalik
09.11.2017 13:33

Nie ma tu pomyłki mówimy o grze, która trafiła na rynek 4 lata temu.

Ciekawa sprawa, wszak od premiery Total War: Rome 2 seria wzbogaciła się o Total War: Attila i dwie części Total War: Warhammer. Ciekawa, ale nie bez precedensu. Przypomnę, że w maju bieżącego roku Call of Duty dostało dodatek Zombies Chronicles. I nie mówię tu o zeszłorocznym COD-zie, a o Black Ops 3. Activision wyjaśniało wtedy, że wielu graczy nie przesiadło się na Infinite Warfare i dlatego dodatek otrzymała starsza część.

W przypadku Total War: Warhammer nie było jednak mowy o problemach ze sprzedażą czy spadkiem liczby graczy. Sega szybko pochwaliła się, że pierwsza odsłona była najszybciej sprzedającą się przedstawicielką serii na Steamie. Dlatego zapowiedź oficjalnego dodatku do Rome 2 dziwi. Aczkolwiek na pewno nie smuci.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Dodatek Empire Divided trafi do sprzedaży 30 listopada, a towarzyszyć będzie mu darmowa aktualizacja przebudowująca dyplomację i systemy polityczne w grze.

To nie wszystko. Kampania która rozpocznie się w roku 270 obejmie 10 grywalnych frakcji. Pięć z nich komunikat prasowy określa mianem heroicznych. Dodając, że warunki ich zwycięstwa będą nieco bardziej skomplikowane niż innych. Również w przebiegu samej kampanii nie zabraknie nowinek i nowych typów wydarzeń.

Niezła niespodzianka dla fanów serii, którym nie było po drodze z fantastycznymi bestiami Warhammera. I być może podwaliny pod kolejną "historyczną" odsłonę.

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)