Torchlight 3 po premierze. Zachwytów nadal brak

Torchlight 3 po premierze. Zachwytów nadal brak

Torchlight 3 po premierze. Zachwytów nadal brak
13.10.2020 17:08

"Torchlight 3" powstawał długi i w bólach. I już na wczesnym dostępie zapowiadała się na grę przeciętną. Opinie na Steamie były bezlitosne – 38 proc. pozytywów. Dziś wygląda to już nieco lepiej. Ale tylko nieco. Pozytywnie grę oceniło 48 proc. użytkowników z puli nieco ponad 5 tysięcy.

Produkcja nie zachwyca również recenzentów. "Torchlight III" wydaje się mniej pełnoprawną grą RPG akcji, a bardziej symulatorem rozwoju postaci. Kreatorem postaci. Tytułem, w którym jedyną motywacją do grania jest obserwowanie, jak twoja postać zdobywa nowe umiejętności i ubiera się w coraz bardziej wymyślny sprzęt. Nie ma w tym nic złego, jeśli lubisz takie klimaty" – czytamy na Kotaku.

Torchlight III - Official Launch Trailer

Ocenę 5 w 10-stopniowej skali wystawiło z kolei PPE. "Jest dosyć powtarzalna",  ma "mało wymagający tryb walki" , "batalie z bossami są źle zoptymalizowane", ale z drugiej strony daje 30 godzin przygody dla jednego gracza.

"Torchlight 3" jest dostępny na pecetach oraz konsolach Playstation 4 i Xbox One. Gra trafi również 22 października na Nintendo Switch.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)