TopWare zapowiada Two Worlds II

TopWare zapowiada Two Worlds II
marcindmjqtx

04.07.2009 11:25, aktual.: 15.01.2016 14:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co prawda pierwsze zapowiedzi kontynuacji Two Worlds pojawiły się już jakiś czas temu, zaś gra miała mieć wówczas podtytuł The Temptation, ale jak widać po drodze gdzieś go zgubiła i została z samym numerkiem. W jednym z wcześniejszych wywiadów z Reality Pump mogliśmy przeczytać też, że twórcy nauczyli się sporo przy pierwszej części gry i teraz nie popełnią tych samych błędów.

Z najnowszej informacji prasowej dowiadujemy się po raz kolejny o Two Worlds 2, które powstało, między innymi, dzięki świetnej sprzedaży poprzedniej części. Gra jest już dwa lata w produkcji, co pozwoliło deweloperowi poczynić ogromne postępy w praktycznie wszystkich aspektach gry.

Poprawione zostało SI i zbalansowanie rozgrywki, pojawił się nowy silnik i system aktywnej walki, zaś autorzy nabrali niezbędnego doświadczenia. TopWare jest na tyle pewne siebie, że pisze nawet, iż ich tytuł wyznaczy nowe standardy dla cRPG.

Fabuła gry ma dziać się kilka lat po części pierwszej i zaprowadzić nas w niezbadane rejony Wschodniego Antaloor. Premiera już tej zimy na PC i konsole (obstawiamy PS3/360).

Jak na razie dysponujemy tylko tymi 3 obrazkami. Mamy nadzieję, że niedługo uda nam się uzyskać nieco więcej informacji.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)