Tony Hawk zadaje pytania od fanów starej ekipie z THPS

Tony Hawk zadaje pytania od fanów starej ekipie z THPS

Tony Hawk zadaje pytania od fanów starej ekipie z THPS
Barnaba Siegel
18.05.2020 13:24, aktualizacja: 26.05.2020 19:17

Gdyby THPS i THPS2 wyszły dzisiaj, nie 20 lat temu, prawdopodobnie mielibyśmy dość tych wszystkich wywiadów, memów, influencerskich wideo, relacji na TikToku. Ale nie wyszło, a my, ówczesna młodzież, przeżywaliśmy absolutny niedosyt... wszystkiego.

Nie było YouTube'a, nie było streamingów, mało kto miał stałe łącze. Zatem inna muzyka czy deskorolkowe filmy pozostawały poza zasięgiem totalnej większości z nas. Nie wspominając o takich smaczkach, jak Tony Hawk gadający sobie z resztą ekipy.

Cóż, w momencie gdy pamiętający tamte czasy już mają własne rodziny, kariery i googlują głównie porady na bolące plecy, marzenia się spełniły. Rodney Mullen, Eric Koston, Chad Muska, Elissa Steamer, Steve Caballero i Kareem Campbell. Trochę pytań, trochę wspominek ze starych czasów.

Tony Hawk Interviews The Original THPS Cast

Być może z racji nadchodzącej premiery Tony Hawk's Pro Skater 1+2 pojawi się więcej retro-materiałów. W tym także takich z epoki.

A tymczasem jeszcze jedno znalezisko. Znów wideo, znów ta sama ekipa co wyżej, ale tym razem już wsiada na deski. Czyżby szykowano z tego jakiś większe nagranie do nadchodzącej gry?

Historic Tony Hawk's Pro Skater Alumni Day

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)