Tony Hawk wraca z nową grą. Już dogadał się z Activision

Tony Hawk wraca z nową grą. Już dogadał się z Activision

Tony Hawk wraca z nową grą. Już dogadał się z Activision
marcindmjqtx
21.02.2014 08:33, aktualizacja: 05.01.2016 15:45

Słynny skater przyznał w audycji radiowej, że trwają prace nad nową odsłoną popularnego symulatora jazdy na deskorolce.

- Pracujemy nad grą, jest całkiem fajnie - te słowa wystarczyły, by rozbudzić nadzieje fanów. Wszystko dlatego, że wypowiedział je Tony Hawk. Ostatnia w pełni nowa produkcja sygnowana jego nazwiskiem ukazała się już dość dawno, bo w 2010 roku. Z kolei od premiery ostatniego tytułu z serii który nie zostałby zmiażdżony przez krytyków, czyli Tony Hawk's Proving Ground, dzieli nas niemal siedem lat.

Większość graczy liczy na przywrócenie dobrego imienia cyklu rozbudowanym tytułem na konsole nowej generacji. Wiele wskazuje jednak na to, że w swojej wypowiedzi legendarny skater mógł mieć na myśli tytuł przeznaczony na platformy mobilne. W zeszłym roku powiedział w jednym z wywiadów, że jest zafascynowany rynkiem gier na telefony i tablety, a szczególnie ogromną liczbą ich potencjalnych odbiorców. - Musisz przystosować się do czasów.  (...) Kiedyś na rynku mieliśmy tylko Nintendo i PlayStation, teraz istnieje cała masa platform. Chcę wyprodukować taką grę już od dawna.

Z drugiej strony Josh Tsui, prezes Robomodo, czyli firmy stojącej za Tony Hawk HD, przyznał w 2012 roku, że gra została stworzona głównie po to,  by pokazać wydawcy potencjał tkwiący w serii i niejako "namówić" szefostwo na stworzenie nowego, pełnoprawnego tytułu. Jak na razie nie wiadomo, czy Activision dało się przekonać. Firma potwierdziła wprawdzie informację o pracach nad kolejną odsłoną deskorolkowej symulacji, ale nie podała żadnych detali dotyczących jej platform docelowych czy daty premiery.

[Źródła: 1, 2]

Michał Pisarski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)