Tony Hawk's Pro Skater HD zmieści więcej, niż dwie gry

Tony Hawk's Pro Skater HD zmieści więcej, niż dwie gry

Tony Hawk's Pro Skater HD zmieści więcej, niż dwie gry
marcindmjqtx
09.03.2012 10:14, aktualizacja: 05.01.2016 16:53

Dobre wiadomości od samego Tony'ego Hawka. Wygląda na to, że jeśli remake z lokacjami z dwóch pierwszych gier serii spodoba się graczom, to nie będzie problemów z rozbudowaniem go o kolejne plansze.

"Dzięki Sherlocku, od kiedy to Activision ma jakikolwiek problem z wyciąganiem od nas kasy przez dodatki?" Owszem, wyimaginowany czytelniku, akurat ten wydawca bardzo lubi na nas zarabiać. Tak bardzo, że o ile Tony Hawk's Pro Skater HD odniesie sukces, oczekiwałbym raczej osobnych, kolejnych remaków następnych części gry. Tymczasem, oddajmy głos Hawkowi:

Bardzo chcę, by ta gra była fundamentem, do którego możemy dokładać kolejne poziomy, zawodników, nową zawartość[...]Postanowiliśmy zacząć raczej skromnie i wziąć to, co było najlepsze z pierwszych dwóch gier i potem to rozbudowywać. Wiadomo, że każda zapowiedź przedpremierowa może zostać zweryfikowana przez przyjęcie remaku przez rynek, ale pierwsza prezentacja rozgrywki nastraja pozytywnie. Także przedstawicieli wydawcy, którzy potwierdzają, że zrobienie z Tony Hawk's Pro Skater HD platformy, na której lądowałyby później przeróbki poziomów z kolejnych gier jest jak najbardziej możliwe.

źródło: Joystiq

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)