Tony Hawk's Pro Skater HD zmieści więcej, niż dwie gry

Tony Hawk's Pro Skater HD zmieści więcej, niż dwie gry09.03.2012 10:14
Tony Hawk's Pro Skater HD zmieści więcej, niż dwie gry
marcindmjqtx

Dobre wiadomości od samego Tony'ego Hawka. Wygląda na to, że jeśli remake z lokacjami z dwóch pierwszych gier serii spodoba się graczom, to nie będzie problemów z rozbudowaniem go o kolejne plansze.

"Dzięki Sherlocku, od kiedy to Activision ma jakikolwiek problem z wyciąganiem od nas kasy przez dodatki?" Owszem, wyimaginowany czytelniku, akurat ten wydawca bardzo lubi na nas zarabiać. Tak bardzo, że o ile Tony Hawk's Pro Skater HD odniesie sukces, oczekiwałbym raczej osobnych, kolejnych remaków następnych części gry. Tymczasem, oddajmy głos Hawkowi:

Bardzo chcę, by ta gra była fundamentem, do którego możemy dokładać kolejne poziomy, zawodników, nową zawartość[...]Postanowiliśmy zacząć raczej skromnie i wziąć to, co było najlepsze z pierwszych dwóch gier i potem to rozbudowywać. Wiadomo, że każda zapowiedź przedpremierowa może zostać zweryfikowana przez przyjęcie remaku przez rynek, ale pierwsza prezentacja rozgrywki nastraja pozytywnie. Także przedstawicieli wydawcy, którzy potwierdzają, że zrobienie z Tony Hawk's Pro Skater HD platformy, na której lądowałyby później przeróbki poziomów z kolejnych gier jest jak najbardziej możliwe.

źródło: Joystiq

Maciej Kowalik

327086183274735895
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)