Tony Hawk Pro Skater HD nie będzie kosztował dużo

Tony Hawk Pro Skater HD nie będzie kosztował dużo

Tony Hawk Pro Skater HD nie będzie kosztował dużo
marcindmjqtx
13.12.2011 09:48, aktualizacja: 06.01.2016 11:42

Jak dowiedzieliśmy się na ostatniej gali VGA, Activision wyda Tony Hawk Pro Skater HD - grę będącą zbiorem odświeżonych graficznie poziomów z pierwszej i drugiej części serii. To świetna wiadomość. Ile może kosztować taka produkcja? Na szczęście niewiele.

Jak poinformował wydawca, cena wyniesie "około 15 dolarów", a więc na nasze będzie to pewnie jakieś 40-50 złotych. Niedużo. I bardzo dobrze.

Poza tym dowiedzieliśmy się także, że gra trafi do cyfrowej dystrybucji (i tylko tam) w pierwszej połowie przyszłego roku. Nie znamy jeszcze konkretnych platform, ale podobno ma być to "wszystko, co możliwe". Kto wie, może Wii U też?

Trochę gorszą wiadomością jest to, że nad grą pracuje studio Robomodo - twórcy nieudanych ostatnich części, Ride i Shred. Na szczęście THPSHD nie będzie jednak wykorzystywał żadnych dziwacznych kontrolerów w kształcie deskorolek - tylko tradycyjne pady.

Poznaliśmy też nazwiska kilku pierwszych gwiazd, które będą dostępne w grze: to Nyjah Huston, Chris Cole, Eric Koston, Andrew Reynolds, Rodney Mullen, Lyn-z Adams Hawkins i Riley Hawk.

Nie wiem jak Wy, ale ja czekam z niecierpliwością. Choćby i tylko na możliwość powrotu do słynnego hangaru.

[via VG247]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)