Tony Hawk Pro Skater HD częścią Xboksowego Summer of Arcade?

Tony Hawk Pro Skater HD częścią Xboksowego Summer of Arcade?04.06.2012 10:51
Tony Hawk Pro Skater HD częścią Xboksowego Summer of Arcade?
marcindmjqtx

Poznaliśmy konkretną datę premiery powrotu Tony'ego Hawka do kultowych lokacji z pierwszej i drugiej części serii. Zachęca ona do spekulacji.

Jednym z elementów dzisiejszej konferencji Microsoftu w Los Angeles na sto procent będzie zapowiedzenie składu tegorocznej akcji Summer of Arcade. W ciemno możemy zakładać, że trafi do niej Deadlight, ale poza tym typem, nie mamy nic pewnego. Może więc Tony Hawk?

Na stronie gry w serwisie Xbox.com pojawiła się właśnie data premiery - 11 lipca. Fakt, że pojawiła się właśnie dzisiaj i do tego w takim miejscu po raz pierwszy zrodził spekulacje, że za kilka godzin Microsoft potwierdzi włączenie Pro Skater HD do swojej promocji.

Oznaczałoby to zapewne dłuższe czekanie posiadaczy PS3, ale Activision rok w rok potwierdza dobre układy z Microsoftem przy okazji wcześniejszego dostępu do dodatków do gier z serii Call of Duty.

Promykiem nadziei dla posiadaczy PS3 niech będzie fakt, że rok i dwa lata wcześniej Summer of Arcade startowało w okolicach 20 lipca. A więc tydzień później, niż premiera Tony'ego.

źródło: StickSkills

Maciej Kowalik

327018321365526807
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)