Tony Hawk Pro Skater HD częścią Xboksowego Summer of Arcade?

Tony Hawk Pro Skater HD częścią Xboksowego Summer of Arcade?

Tony Hawk Pro Skater HD częścią Xboksowego Summer of Arcade?
marcindmjqtx
04.06.2012 10:51, aktualizacja: 08.01.2016 13:33

Poznaliśmy konkretną datę premiery powrotu Tony'ego Hawka do kultowych lokacji z pierwszej i drugiej części serii. Zachęca ona do spekulacji.

Jednym z elementów dzisiejszej konferencji Microsoftu w Los Angeles na sto procent będzie zapowiedzenie składu tegorocznej akcji Summer of Arcade. W ciemno możemy zakładać, że trafi do niej Deadlight, ale poza tym typem, nie mamy nic pewnego. Może więc Tony Hawk?

Na stronie gry w serwisie Xbox.com pojawiła się właśnie data premiery - 11 lipca. Fakt, że pojawiła się właśnie dzisiaj i do tego w takim miejscu po raz pierwszy zrodził spekulacje, że za kilka godzin Microsoft potwierdzi włączenie Pro Skater HD do swojej promocji.

Oznaczałoby to zapewne dłuższe czekanie posiadaczy PS3, ale Activision rok w rok potwierdza dobre układy z Microsoftem przy okazji wcześniejszego dostępu do dodatków do gier z serii Call of Duty.

Promykiem nadziei dla posiadaczy PS3 niech będzie fakt, że rok i dwa lata wcześniej Summer of Arcade startowało w okolicach 20 lipca. A więc tydzień później, niż premiera Tony'ego.

źródło: StickSkills

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)