Tomasz Gop dołączył do Techlandu

Tomasz Gop dołączył do Techlandu

Tomasz Gop dołączył do Techlandu
marcindmjqtx
04.10.2015 12:35, aktualizacja: 05.01.2016 14:52

Kilka miesięcy po opuszczeni CI Games, producent wykonawczy Lords of the Fallen wraca do pracy.

Tomasz Gop, człowiek odpowiedzialny za bardzo ciepło przyjęte Lords of the Fallen, wraca do branży. Byłym producentem wykonawczym CI Games zainteresował się Techland, który powierzył mu stanowisko producenta przy nieujawnionej jeszcze grze. Czym ona będzie? Niestety nie mamy na razie zielonego pojęcia i żadnego punktu zaczenienia. Jeżeli do głowy przyszło Wam, że tak doświadczony twórca mógłby pomóc w pracy nad odkładanym już od dłuższego czasu Hellraid, to zacytuję Tomka:

Raczej nie Hellraid Gop w latach 2006-2011 pracował w CD Projekt Red na stanowisku starszego producenta. Po udanej premierze drugiej części Wiedźmina postanowił szukać nowych wyzwań i trafił do CI Games, gdzie na stanowisku producenta wykonawczego pracował nad Lords of the Fallen. Warszawską firmę opuścił niespodziewanie w lipcu tego roku, gdyż według oświadczenia wydanego przez Marka Tymińskiego „(...)mamy różne wizje w kwestii rozwoju serii i Tomasz nie będzie dalej uczestniczył w rozwoju CI Games”. W Techlandzie Tomek zajmie się produkcją nieujawnionej jeszcze gry.

Jeżeli macie ochotę posłuchać naszego wywiadu z Tomkiem z okazji premiery Lords of the Fallen to zapraszam tutaj. Niecały rok temu Tomek uczestniczył również w naszej serii Pytaj o Wszystko, gdzie sami mogliśmy zadać mu nurtujące Was pytania. Całość przeczytacie tutaj.

[Źródło: Gamezilla]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)