Tom Hanks będzie miał własną grę - tylko na Apple Arcade

Tom Hanks będzie miał własną grę - tylko na Apple Arcade

fot.: Dick Thomas Johnson (CC BY 2.0)
fot.: Dick Thomas Johnson (CC BY 2.0)
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | Dick Thomas Johnson
30.08.2022 18:51

Gra firmowana nazwiskiem znanego aktora będzie sprawdzać wiedzę ogólną i uczyć graczy ciekawostek. Premiera już bardzo niedługo.

Już w najbliższy piątek, 2 września, na telefony z systemem iOS ukaże się gra Hanx101. Będzie to firmowany nazwiskiem kultowego hollywoodzkiego aktora quiz, sprawdzający wiedzę graczy w całym szeregu dziedzin. Jest tam matematyka, geografia, historia, a nawet kuchnia.

Na gracza czekać będzie "wyzwanie Hanx 101", w którym - jak nietrudno się domyślić - trzeba odpowiedzieć na 101 pytań. Rozgrywka będzie możliwa z innymi graczami, zarówno w trybie współpracy jak i rywalizacji. Odpowiadanie bez błędów na kolejne pytania odblokuje dostępne później ułatwienia.

Gra dostępna będzie na wyłączność usługi Apple Arcade. Jej użytkownicy będą ją mogli wypróbować w cenie abonamentu.

W tym wszystkim pozostaje tylko pytanie, co z grą wspólnego ma Tom Hanks - poza użyczeniem swojego nazwiska w nieco zmienionej pisemnie formie? Może jakaś istotna część pytań będzie dotyczyła jego życia i kariery? Czy też może w grze znajdą się inne jego zainteresowania?

Na jednym ze screenshotów widocznych w App Storze można zobaczyć maszynę do pisania - a Tom Hanks znany jest z miłości do tych urządzeń. W 2016 roku ukazała się pierwsza aplikacja firmowana jego nazwiskiem - Hanx Writer - pozwalająca doświadczać przyjemności pisania na takiej maszynie w formie wirtualnej.

Widać więc, że jakiś wpływ aktora i na nową grę będzie. Jak duży - to już będziemy się musieli przekonać.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)