Tokyo Game Show 2020. Lista gier robi wrażenie. Jest na niej Cyberpunk 2077

Tokyo Game Show 2020. Lista gier robi wrażenie. Jest na niej Cyberpunk 2077

Tokyo Game Show 2020. Lista gier robi wrażenie. Jest na niej Cyberpunk 2077
01.09.2020 11:23, aktualizacja: 01.09.2020 14:27

Tokio Game Show ruszy 24 września i potrwa cztery dni. W wirtualnym wydarzeniu zamierzają wziąć udział najwięksi. Na co liczymy? Zapowiedź "Final Fantasy VII Remake. Part Two", fragment rozgrywki z "Resident Evil Village" i kolejne doniesienia na temat "Cyberpunk 2077".

Będzie bez budowania napięcia. Odpowiedź na tytułowe pytanie brzmi: tak. Wszystko wskazuje na to, że podczas Tokyo Game Show 2020 zobaczymy "Resident Evil Village". Takie wnioski wyciągamy z wpisu na Twitterze od samych twórców.

Liczymy tym razem na fragment rozgrywki, a nie kolejny zwiastun. Z obszerną reprezentacją, przynajmniej na panelach, do Tokio wybiera się Square Enix. Twórcy na pewno opowiedzą o "Marvel's Avengers", którzy będą już po premierze, sporo czasu zostanie poświęcone serii "Dragon Quest" oraz "Final Fantasy". Drugi z tych tytułów czeka na oficjalne potwierdzenie kontynuacji świetnego "Final Fantasy VII Remake".

Prace nad grą mają iść pełną parą od miesięcy, więc wręcz wypadałoby coś pokazać. Pamiętajmy też o plotkach, mówiących o powstawaniu 16 części legendarnej serii. Fani wychwycili profil na Twitterze o nazwie: Final Fantasty XVI @FF16_JP, który powstał w sierpniu. Jak zwykle – dużo pytań, niewiele odpowiedzi. Warto dodać, że Square Enix otrzymał godzinny panel podczas ceremonii otwarcia wirtualnych targów.

To co nas ciekawi najbardziej to kolejny odcinek Night City Wire, który zostanie zaprezentowany podczas TGS. A to oznacza kolejną porcję informacji o "Cyberpunk 2077".

Na tym nie koniec potencjalnie ciekawych "obecności" na TGS. Wydarzenie otworzy "Xbox Tokyo Game Show Showcase 2020" i nie wykluczone, że zobaczymy tam nowości zmierzające na nową generację konsol Microsoftu.

Z tytułów, które zwracają uwagę jest też zapowiadany od dwóch lat "Babilon's Fall".

Babylon's Fall - Official State Of Play Trailer

Nad grą pracuje studio Platinum Games, czyli twórcy "Bayonetty" (czekamy na zapowiedź trzeciej części!), "Nier: Automata" czy "Astral Chain".

Wśród zapowiedzianych tytułów jest również kolejna odsłona "Kingdom Hearts". Tym razem twórcy postawili na grę rytmiczną.

KINGDOM HEARTS Melody of Memory – Release Date Announcement Trailer (Closed Captions)

"Melody of Memory" trafi na wszystkie obecne konsole 13 listopada. Gracze otrzymają do dyspozycji 20 grywalnych postaci i 140 utworów. W "Kingdom Hearts: Melody of Memory" pojawi się tryb dla pojedynczego gracza, lokalny co-op oraz bitwy online.

W programie Tokio Game Show jest jeszcze sporo luk z napisem "coming soon". Oby kryło się za nimi coś wartego uwagi.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)