Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

"To teraz zajmiemy się pana ogrodem" - czyli dodatek do House Flippera

Strona główna"To teraz zajmiemy się pana ogrodem" - czyli dodatek do House Flippera
19.10.2018 12:34
"To teraz zajmiemy się pana ogrodem" - czyli dodatek do House Flippera
Joanna Pamięta - Borkowska
Joanna Pamięta - Borkowska
bDIsvSWK

Nie zapomnijcie o obowiązkowych krasnalach ogrodowych!

bDIsvSWd

W maju zwracałam uwagę na doskonałe wyniki sprzedaży symulatora budowlańca i projektanta wnętrz w jednym, czyli człowieka, który skupuje zrujnowane domostwa i czyni z nich cuda. Nie trzeba było długo czekać, by odpowiedzialne za grę studio Empyrean wzięło się do rozwijania tytułu.

House Flipper - Garden DLC

Empyrean zapowiedziało właśnie pierwszy duży dodatek do House Flippera. Pojawi się on wczesną wiosną, czyli akurat w momencie, gdy ruszą wszelkie prace ogrodowe. Dodatek nosi prostą nazwę Garden i umożliwi odpicowanie otoczenia domu. Teraz już tylko czekam na DLC poświęcone odpowiedniej reklamie i social mediom.

bDIsvSWf

Trzeba będzie zacząć od generalnych porządków i wywalenia śmieci, pozbycia się chwastów i niewyględnych krzaczorów. A potem zaplanować drzewka owocowe, klombiki, udogodnienia takie jak huśtawki i większe inwestycje, np. baseny i place zabaw (marzę o takim, który pokazany był w Shadow of the Tomb Raider).

Oczywiście, Garden wniesie szereg dodatków w postaci domów, zamówień i nowej kolekcji mebli oraz roślin. Pojawią się też nowe mechaniki rozgrywki.

bDIsvSXb