To oni wystąpią w drugim sezonie Mortal Kombat Legacy

To oni wystąpią w drugim sezonie Mortal Kombat Legacy14.01.2013 17:56
To oni wystąpią w drugim sezonie Mortal Kombat Legacy
marcindmjqtx

Chciałbym napisać, że znamy kompletną obsadę drugiego sezonu świetnego serialu Mortal Kombat Legacy. Ale nie mogę. Coś jednak wiemy.

Bo na razie poznaliśmy jedynie komplet postaci, jakie się pojawią. Część ma zakryte twarze, więc niewiele dowiemy się o samych aktorach. Ciężko też ocenić czy na przykład zamaskowany ninja to nowy strój Sub-Zero, czy może zobaczymy Noob Saibota albo Ermaca. Nie widać też Jaxa i panny Blade - co mogłoby oznaczać, że wojskowa dwójka wyleciała z drugiego sezonu. Podobają mi się dziewczyny, które zagrają Mileenę i Kitanę - fajnie, że postawiono na subtelną urodę.

Mortal Kombat Legacy 2

Serwis hatak.pl obstawia takie typy:

Na zdjęciu widzimy - górny rząd od lewej: Liu Kanga (Brian Tee), Shang Tsunga (Cary Tagawa z kinowego filmu), Johnny'ego Cage'a (Casper Van Dien), Kenshiego (Dan Southworth). Dolny rząd to - Mileena (Mishelle Lee), prawdopodobnie Noob Saibot lub Ermac, Scorpion (Ian Anthony Dale), reżyser serialu Kevin Tancharoen, Kung Lao (Mark Dascascos), Stryker (Eric Jacobus), Sub Zero (John Wusah) i Kitana (Samantha Jo). A może Wy pokusicie się o małą zgadywankę?

Źródło: Shogungamer & hatak.pl Paweł Winiarski

327126602691930391
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)