"To nie tylko Rosja, to cały świat" czyli zwiastun fabularny Metro Exodus

Strona główna"To nie tylko Rosja, to cały świat" czyli zwiastun fabularny Metro Exodus
09.01.2019 11:35
"To nie tylko Rosja, to cały świat" czyli zwiastun fabularny Metro Exodus
Joanna Pamięta - Borkowska
Joanna Pamięta - Borkowska

Anna zabiera głos.

bEUkZoZh

Anna Swiatosławowna Mielnikowa, żona Artioma, jest narratorką w nowym zwiastunie Metra Exodus. Widzimy, jak opuszcza wraz z innymi moskiewskie metro i wyrusza w podróż po post apokaliptycznym świecie. Pociąg Aurora, mknący przez zniszczoną, ale wcale nie wyludnioną Rosję, będzie ich domem i twierdzą. Będą go bronić, dbać o ciągłość podróży (tory nie wszędzie są w dobrym stanie), poznawać okoliczną faunę i florę (nie liczcie na trwałe przyjaźnie) oraz społeczność tych, którzy postanowili nie ukrywać się pod ziemią. Zapowiada się dosłownie powieść drogi, podzielona na stacje, pełna dramatyzmu i szybkiej akcji, w której od decyzji Artioma zależeć będą losy małej społeczności.

Ja wiem, że nie wszyscy znają rosyjski, ale posłuchajcie tego (brzmi nieco teatralnie, ale lepsze to niż udawany rosyjski akcent w wersji angielskiej):

Metro Exodus - Story Trailer [RU]

Jest też wersja angielska:

Metro Exodus - Story Trailer [Official]

Przy okazji przypomnę, że gra dostępna jest w przedsprzedaży w kilku wersjach. Zapowiedziano też Xbox One X Metro Saga Bundle - zestaw zawierający konsolę wraz z wszystkimi grami z uniwersum Głuchowskiego: Metro 2033 Redux, Metro: Last Light Redux oraz Metro Exodus.

bEUkZoZj

W Metro Exodus pojawi się również tryb foto, co przy cyklu dnia i nocy oraz dynamicznych warunkach pogodowych stanowić będzie nie lada gratkę dla łowców screenshotów. Dostępny on będzie dla każdej z platform: PC, Xbox One oraz PS4, a dodatkowo posiadacze PC otrzymają program Ansel od Nvidii.

Zaś premiera została jakiś czas temu przyspieszona o kilka dni - tytuł ukaże się 15 lutego na PC, PS4 oraz Xbox One.

Udostępnij:
bEUkZoZt
Komentarze (3)
bEUkZpaf