To nas ominie: kilka zdjęć Mario Anniversary DSi LL

To nas ominie: kilka zdjęć Mario Anniversary DSi LL

marcindmjqtx
06.10.2010 09:00, aktualizacja: 06.01.2016 15:40

Fani Nintendo na pewno już wyrywają sobie włosy z głów myśląc, jak na stałe przenieść się do Japonii. Koncern znów zapomniał o mieszkańcach Starego Kontynentu i nie pozwoli nam cieszyć się specjalną, jubileuszową edycją konsoli Nintendo DSi LL (reszta świata mówi na to Nintendo DSi XL). Japończycy kupią Super Mario 25th Anniversary Edition DSi LL już 28 października, a nam pozostaje nacieszyć oczy kilkoma zdjęciami.

Jest czerwono i klasycznie, jednak trzy małe ikonki kojarzone z serią gier o wąsatym hydrauliku na pewno wywołają "miekkie kolana" u każdego fana serii. A Wy kupilibyście takiego DS-a za jedyne 18 0000 jenów? Według kursu średniego NBP z dnia 5 października 2010 roku to dokładnie 623 złote i 11 groszy. Oczywiście to tylko prosta kalkulacja wynikająca z przeliczenia walut, ale warto przypomnieć, że w Polsce zwykła konsola DSi XL kosztuje średnio ponad 130 zł więcej.

Skoro o 25 urodzinach Mario mowa, przypomnijcie sobie recenzję Super Mario Bros., którą z tej okazji przygotował dla Was kilka tygodni temu Tomek.

Paweł Winiarski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)