To już oficjalne - Neo Plus żegna się z czytelnikami i znika z rynku

To już oficjalne - Neo Plus żegna się z czytelnikami i znika z rynku
marcindmjqtx

12.03.2013 10:55, aktual.: 05.01.2016 16:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ubiegłym roku było mnóstwo spekulacji na temat przyszłości magazynu Neo Plus. Tym razem to już oficjalne pożegnanie.

A to pojawiło się na stronie neogo.pl, czyli portalu, w którym dawno temu sam zaczynałem swoją przygodę z pisaniem o grach. Pozwolę sobie w tym miejscu zacytować cały wpis Marcina "Gulasha" Góreckiego, który wyjaśnia, dlaczego zdecydowano się na taką decyzję.

Bardzo dziękuję za lata, które spędziliśmy razem ekscytując się nowymi konsolami, grami i zawirowaniami, w które obfituje ta najwspanialsza z branż. Praca nad  kolejnymi numerami NEOplus była zawsze pełna wyzwań, ale też i pasjonująca, a Wasze komentarze - także te krytyczne - czytane i zawsze brane pod uwagę. Staraliśmy się tworzyć taki magazyn, jaki sami chcielibyśmy czytać.

Niestety, kolejny numer NEOplus nie ukaże się.  Za mną poważna - i niespodziewana - operacja, po której jeszcze dochodzę do siebie. Przede mną ponad pół roku mocno nadwyrężającej organizm terapii, a na końcu tej drogi kolejna wizyta na stole operacyjnym. Jeśli wszystko ułoży się pomyślnie, będę się starał, żeby N+ w jakiejś formie powróciło.

Walczę i wierzę - a Wy trzymajcie kciuki, naturalnie jeśli macie ochotę.

Jeszcze raz dziękuję za wszystko i no cóż, do przeczytania Marcinowi życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia - będziemy trzymać mocno kciuki, choć znając determinację Gulasha, poradziłby sobie świetnie i bez nich.

Magazynowi natomiast równie szybkiego powrotu na sklepowe i kioskowe półki. Będzie mi go tam brakować.

źródło: neogo.pl

Paweł Winiarski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także