Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

To będzie rekordowy rok w Ultimate Games

Strona głównaTo będzie rekordowy rok w Ultimate Games
17.01.2019 12:35
To będzie rekordowy rok w Ultimate Games
Joanna Pamięta - Borkowska
Joanna Pamięta - Borkowska
bDIgTJja

Na ten rok Ultimate Games przygotował całą masę polskich gier.

bDIgTJit

Będzie ich łącznie 54, w tym zarówno tytuły całkowicie nowe, jak i stare, ale wydane na inne porty. Oczywiście, prym wiedzie tutaj Switch, ale nie tylko. Zacznijmy od nowych tytułów:

Unlucky 7 będzie grą przygodową, w której wcielimy się w humanoidalne zwierzęta (wyglądem przypominające kreacje z serii Blacksad) podróżujące przez kosmos. Tytuł ukaże się na Steamie jakoś na początku tego roku.

325460348151085020

Pojawi się też parę symulatorów: stworzone we współpracy z Discovery Deadliest Catch: The Game, czyli gra o poławiaczy krabów, ukazująca kulisy tej bardzo niebezpiecznej i wymagającej pracy. Ale jeśli ktoś cierpi na chorobę morską, zawsze może zainteresować się WoodZone, w której wcielimy się w przedsiębiorczego drwala i przejmiemy stery nad korporacją zajmującą się wyrębem i obróbką drewna. Z drugiej strony, po co się męczyć? Czy nie lepiej pod osłoną nocy podwędzić owoc czyjejś ciężkiej pracy? Takie rozwiązania zaoferuje gra o wiele mówiącej nazwie Thief Simulator na Nintendo Switch (gra ukazała się na PC w listopadzie 2018 roku). Mówiąc całkowicie bez ogródek - po prostu będziemy w niej kraść na potęgę.

325460348151216092

Nieco inny klimat ma Bug Academy, który wyjdzie na Switcha i PC. Gra bardziej niż symulator szkoły dla robaków będzie przypominała komedię pomyłek - okazuje się, że muchy, świetliki i inne insekty, po odpowiednim zmotywowaniu nadają się do takich czynności jak wypasanie zwierząt, naprawy hydrauliczne, remonty, loty w kosmos i granie na pianinie. I chyba nieźle im to wychodzi - zobaczcie tylko te zadowolone krowy:

325460348151347164

Gra finansowana jest na Kickstarterze - do 16 lutego potrwa zbiórka pieniędzy.

bDIgTJiv

Porty na inne platformy obejmą, poza wspomnianym Thief Simulatorem, wysoko u nas przez Bartka oceniany Phantom Doctrine na Switcha.  Jest to strategia szpiegowska z akcją osadzoną latach 80. ubiegłego wieku. Kolejnym ciekawym tytułem, który wyjdzie na konsolkę Nintendo, jest Hard West, czyli strategia turowa rozgrywająca się w świecie Dzikiego Zachodu.

Hard West - Launch Trailer

Na Switcha zawita też Agony, o którym sporo się u nas pisało (recenzję Adama możecie przeczytać tutaj), aczkolwiek na zachętę dodam, że od czasów niesławnej premiery gra przeszła sporą metamorfozę.

325460348151674844

Na urządzenia mobilne wyjdzie z kolei symulator wędkarstwa, czyli Professional Fishing (Pro Fishing) Mobile, który da możliwość nie tylko samotnego relaksowania się nad wodą, ale też tworzenia klubów wędkarskich z innymi graczami. W tym samym klimacie osadzona jest też Ultimate Fishing Simulator, która dostanie porty na Nintendo Switch, PS4 oraz Xboksa One.

bDIgTJiB

I to tylko niektóre z tytułów Ultimate Games - o innych usłyszymy niebawem.

bDIgTJjr