Titanfall na Xboksie One w 792p także po premierze

Titanfall na Xboksie One w 792p także po premierze

Titanfall na Xboksie One w 792p także po premierze
marcindmjqtx
10.03.2014 15:35, aktualizacja: 05.01.2016 15:44

Pamiętacie informacje o dziwnej rozdzielczości Titanfalla? Podobno miało tak być tylko w wersji beta. Podobno...

Pełna wersja Titanfalla na Xboksie One będzie działała w rozdzielczości 792p, dokładnie tej samej, w jakiej działała wersja beta. Wtedy twórcy zapewniali, że w przypadku końcowego produktu będą celować w 900p, a może i nawet w 1080p. Cóż - nie wcelowali.

Richard Baker z Respawn Entertainment zapewnia,, że prace nad zwiększeniem rozdzielczości będą trwały także po premierze. - Będziemy eksperymentować - mówi. - Celem jest albo 1080p bez antyaliasingu, albo 900p z FXAA. Staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie... Nie chcemy poświęcić wszystkiego w imię wyższej rozdzielczości. Jak na razie nie jesteśmy w 100 procentach zadowoleni z żadnej z opcji, ciągle nad tym pracujemy. Nie zmieni się to w dniu premiery. Ciągle liczymy na to, że uda się coś osiągnąć potem. Prawdopodobnie uda nam się zwiększyć rozdzielczość po premierze.

Hmmm, tak więc, jeśli kupię Titanfalla w dniu premiery, to będzie to już skończony produkt, czy taki, nad którym ciągle będą trwały intensywne prace? Bo w jedną betę już grałem...

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)