Tiny Tina zaprasza na partyjkę Bunkrów i Twardzieli [Borderlands 2]

Strona głównaTiny Tina zaprasza na partyjkę Bunkrów i Twardzieli [Borderlands 2]
28.05.2013 16:14
Tiny Tina zaprasza na partyjkę Bunkrów i Twardzieli [Borderlands 2]
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Ostatni duży, fabularny dodatek do Borderlands 2 pojawi się za ciut mniej, niż miesiąc. Jak zwykle będzie odrobinę... zakręcony.

Nowa przygoda rozegra się w świecie gry planszowej Bunkers & Badasses, a Mistrzem opowieści będzie tytułowa bohaterka. Tak wygląda wprowadzenie (jest na nim jeden spoiler, ale po co mielibyście oglądać wideo z dodatku, do gry, której nie skończyliście?):

Tiny Tina's Assault on Dragon Keep zmieni dużo, by w miarę możliwości przebrać Borderlands 2 w ciuchy przygody w nieco bardziej tradycyjnym świecie fantasy. Wiecie, takim ze szkieletorami, trollami, wróżkami i czarnoksiężnikami. Ale jako, że to wciąż Borderlands, do łapek dostaniemy na przykład strzelbę, która strzela... mieczami i innymi niebezpiecznymi przedmiotami.

W dodatku nie zabraknie też humoru. Nie, żeby brakowało go w podstawce, ale tym razem autorzy ponoć sięgnęli naprawdę głęboko do skrytek z dowcipami. Opowieść i stworzony w wyobraźni graczy B&B świat będzie mieć też drugie dno, ale tutaj musielibyśmy wejść już na terytorium spoilerów.

Tiny Tina's Assault on Dragon Keep będziecie mogli kupić 25 czerwca, w cenie 800 MSP/10 dolarów. Będzie on częścią Season Pass i póki co ostatnim rozszerzeniem Borderlands 2.

źródło: Kotaku, VG 247

Maciej Kowalik

326869865149847594
Udostępnij:
Komentarze (0)