THQ Nordic zapowie cztery nowe gry na tegorocznym Gamescomie

THQ Nordic zapowie cztery nowe gry na tegorocznym Gamescomie
Tatiana Kowalczyk

25.07.2019 12:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jedna z nich będzie grywalna.

21 sierpnia rusza Gamescom i nie zabraknie na nim oczywiście THQ Nordic, które w ostatnim czasie mocno rośnie w siłę. Podczas targów zapowiedzą aż cztery nieujawnione dotychczas tytuły - w tym jeden z nich będzie dostępny już do ogrania.

To już ich kolejne tegoroczne zapowiedzi, bo w trakcie E3 usłyszeliśmy o trzech nowych tytułach – Darksiders Genesis, Destroy All Humans i Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated. Wszystkie pojawią się w formie grywalnej na stoisku firmy, a oprócz nich firma zabiera też ze sobą dema hands-on Biomutant, Desperados III i nieujawniony jeszcze tytuł, w który również będzie można zagrać.

THQ Nordic GAMESCOM 2019 Trailer

THQ Nordic pojawi się też w strefie gier niezależnych wraz z Spitlings, Through the Darkest of Times, One Hand Clapping i urocze El Hijo.

El Hijo - Official Trailer 2019

Co nowego zapowiedzą? Może przede wszystkim nową odsłonę Red Faction – na to wskazywałby majowy przeciek. Nvidia opublikowała wtedy listę gier kompatybilnych z Ansel, na której znalazła się pozycja Red Faction Evolution.

Tatiana Kowalczyk

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)