THQ będzie wspierać Natala i nowe kontrolery Sony

THQ będzie wspierać Natala i nowe kontrolery Sony

THQ będzie wspierać Natala i nowe kontrolery Sony
marcindmjqtx
09.07.2009 15:15, aktualizacja: 12.12.2016 16:24

Jak na razie reakcje deweloperów na Natala i nowe kontrolery Sony są dość ostrożne. Pisaliśmy już o Epic, Tecmo, odpytaliśmy też nasze rodzime studia. Reakcje w zasadzie były dość podobne. Zupełnie inaczej do sprawy podchodzi THQ.

W wywiadzie dla GI.biz Danny Bilson mówi, że jego firma obiecuje wsparcie dla obydwu nowych technologii już od momentu ich premiery. Sugeruje również, że pierwszym tytułem może być Drawn to Life, które aktualnie jest tworzone z myślą o Wii.

Od momentu premiery [nowych kontrolerów] nasze produkty stworzone z myślą o pierwszych klientach, którymi z pewnością staną się rodziny, będą dostępne na rynku Cóż, możemy zatem na początku spodziewać się sporej ilości kolekcji mini gierek i portów z Wii. Co prawda THQ mówi, że z ich produktami tak nie będzie i że klienci są już na to wyczuleni, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że wydawcy oprą się pokusie i nie na starcie nie wypuszczą tego typu produktów. Wystarczy spojrzeć co aktualnie dzieje się na Wii.

W każdym razie, wraz z czasem, gry obsługujące nowe technologie wg THQ mają bęć coraz bardziej rozbudowane i droższe w produkcji.

Oby tak było.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)