This War of Mine oczyszczone. Steam usunął negatywne opinie

This War of Mine oczyszczone. Steam usunął negatywne opinie

This War of Mine
This War of Mine
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.03.2022 10:34, aktualizacja: 04.03.2022 19:50

This War of Mine padło ofiarą najazdu trolli. Po ogłoszeniu przez firmę wsparcia dla ludności z zaatakowanej przez Rosję Ukrainy gra otrzymała całą masę negatywnych opinii. Sytuacja wróciła już do normy.

Steam usunął negatywne opinie na temat This War of Mine, które pojawiły się w ostatnich dniach. Nie pochodziły one prawdopodobnie od prawdziwych graczy, nie dotyczyły samej gry. Był to przykład tak zwanego "review bombingu", czyli zalewu danego produktu negatywnymi opiniami.

Negatywne opinie, którymi zasypano This War of Mine, były publikowane w większości w języku rosyjskim. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że była to reakcja płatnych trolli, którzy chcieli zaburzyć akcję pomocy Ukrainie przez polskich deweloperów. Na szczęście sytuacja wróciła już do normy.

Teraz problemy mają inne polskie gry. Wiedźmin 3 i Cyberpunk 2077 otrzymały całą masę negatywnych opinii po tym, jak CD Projekt poinformował, że nie będzie już dostarczał swoich produktów na rynek rosyjski i białoruski.

Przypomnijmy, że 11 bit studios, twórcy This War of Mine, zapoczątkowali akcję wspierania finansowego Ukrainy. Deweloperzy zdecydowali się przekazać cały przychód ze sprzedaży wspomnianej gry o wojnie na rzecz naszych wschodnich sąsiadów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.