This War of Mine charytatywnie. Trzy dni streamów w słusznym celu

This War of Mine charytatywnie. Trzy dni streamów w słusznym celu

This War of Mine
This War of Mine
Źródło zdjęć: © 11 bit studios
Barnaba Siegel
26.11.2020 10:25, aktualizacja: 02.03.2022 14:44

Granie i akcje charytatywne to zawsze dobre połączenie. Ale mało który tytuł pasuje do tego tak, jak This War of Mine od 11 bit studios. Wspólnie z Polską Akcją Humanitarną firma inicjuje sieciową zbiórkę - i rozda gry za darmo.

27 listopada rusza charytatywny stream w grę "This War of Mine". To efekt współpracy 11 bit studios i Polskiej Akcji Humanitarnej w ramach kampanii "Jesteśmy w tym razem". Jej cel to wsparcie osób dotkniętych kryzysami humanitarnymi w 2020 roku.

"Rok 2020 to jeden z najtrudniejszych od dekad okresów dla pomocy humanitarnej. Pandemia koronawirusa i towarzyszące jej restrykcje gospodarcze, katastrofy naturalne, trwające i nowe konflikty zbrojne, wybuch w porcie w Bejrucie - wszystko to złożyło się na panoramę nieszczęść dotykających ludzi na całym świecie" - piszą organizatorzy.

This War of Mine / PAH
This War of Mine / PAH© Materiały prasowe

Przez trzy dni, od 27 do 29 listopada, będą trwały zbiórki w czasie grania na żywo w "This War of Mine". Akcję poprowadzą nie tylko twórcy gry, streamować może każdy, a zbiórka realizowana będzie za pośrednictwem zsynchronizowanej z Twitchem platformy Pomagamy.pl.

Z kolei za wpłaty o określonej wysokości na rzecz PAH "Bici" przekażą darmowy klucz na "This War of Mine" i "Frostpunka". Wpłata 10 zł to gra "This War of Mine", kwota 10,1- 20 zł to "This War of Mine" i wszystkie dodatki serii, za 40 zł otrzymamy "TWoM" z dodatkami oraz "Frostpunka".

"Widzimy, że polscy gracze mają niesamowity potencjał i zaangażowanie. Dziś mamy szansę wykorzystać go do wsparcia pomocy, którą PAH niesie ludziom w kryzysach humanitarnych na całym świecie" – mówi Łukasz Skoczylas, szef zespołu misji PAH.

W akcję zaangażowane są m.in. Polygamia, Graczpospolita, Gram.pl, PolskiGamedev.pl.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)