This Is the Police: strategio-przygodówka o legalnych i nielegalnych działaniach policji

This Is the Police: strategio-przygodówka o legalnych i nielegalnych działaniach policji

This Is the Police: strategio-przygodówka o legalnych i nielegalnych działaniach policji
marcindmjqtx
24.02.2015 10:40, aktualizacja: 05.01.2016 15:16

Ciekawostka: głosem głównego bohatera jest Jon St. John, czyli... Duke Nukem we własnej osobie.

Jack Boyd jest szefem policji we Freeburg. Ma 60 lat i przez całe swoje życie grał fair. Nigdy nie wziął żadnej łapówki, nigdy nie nagiął prawa. Był uczciwym człowiekiem. Gdy jednak postanowiono wysłać go na emeryturę, pomysłał "Do diabła z tym!". Ma 180 dni do końca kariery i jeden cel - wreszcie zarobić na życie, dokładnie pół milion dolarów. Legalnie albo nie - to bez różnicy.

Brzmi intrygująco? Choć This Is the Police zapowiada się na grę mocno stawiającą na fabułę, to nie zabraknie w niej elementów strategicznych. Boyd jest w końcu szefem policji, więc może (a nawet musi) robić wszystko to, czym zajmują się na co dzień szefowie policji. Zarządza więc innymi funkcjonariuszami, ustala zmiany, zajmuje się papierkową robotą i tak dalej.

Brzmi intrygująco? Gra jest obecnie na Kickstarterze. Twórcy chcieli uzbierać 25 tysięcy dolarów i to im się udało - na koncie mają już prawie 30 tysięcy. Kto wie, może ta suma jeszcze się zwiększy, bo do końca zbiórki ciągle zostało 40 godzin. W razie czego dorzucić można się tutaj.

This Is the Police ma trafić na pecety jeszcze w grudniu tego roku.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)