The Walking Dead: The Final Season - jak zakończyć w dobrym stylu

The Walking Dead: The Final Season - jak zakończyć w dobrym stylu

The Walking Dead: The Final Season - jak zakończyć w dobrym stylu
Joanna Pamięta - Borkowska
18.10.2018 11:55, aktualizacja: 18.10.2018 12:39

AMA z ekipą Skybound odnośnie do ostatniej gry Telltale.

Podczas sesji pytań i odpowiedzi (AMA), jaka miała miejsce niedawno na Reddicie, studio Skybound spotkało się z graczami zainteresowanymi losami The Walking Dead: The Final Season.

Jedną z najważniejszych kwestii poruszonych podczas rozmowy była oczywiście data premiery kolejnych odcinków. Szef studia, Ian Howe, powiedział, że nie może dać jednoznacznej odpowiedzi, jako że zespół nie rozpoczął jeszcze prac nad grą. Kiedy tylko uda się wszystkich zebrać (a Skybound chce zaangażować jak najwięcej osób z Telltale) oraz określić stan projektu, dzień premiery będzie jedną z pierwszych informacji, które zostaną udostępnione.

Aczkolwiek jest wielce prawdopodobne, że trzeci odcinek pojawi się jeszcze w tym roku. Jeśli zaś rzecz idzie o odcinku czwartym, to nie niestety pieśń przyszłości. Howe przyznał, że prace nad nim wciąż są w powijakach.

Obraz

Obecnie Skybound nawiązało współpracę z czterema byłymi pracownikami Telltale. Howe spotkał się z wieloma z nich w zeszłym tygodniu. Zostaną oni włączeni w szeregi studia, aczkolwiek Howe nie mógł podać ich imion i nazwisk.

Powrót gry na półki sklepowe planowany jest na koniec października. A dalej w przyszłości może pojawi się jakieś DLC, aczkolwiek priorytetem Skybound jest przede wszystkim dokończyć główną grę. Co oczywiście nie oznacza, że dodatki nie mają racji bytu.

Howe planuje też porozmawiać z Jaredem Emerson-Johnsonem, odpowiedzialnym za muzykę do serii.

W pewnym momencie padło też - zapewne na fali popularności dyskusji o crunchu w Rockstarze - pytanie o warunki pracy w Skybound. Jeden z użytkowników zapytał wprost, jak Howe zamierza uchronić swych podwładnych przed przepracowaniem, zważywszy na fakt, że czas ich nagli. Howe odpowiedział, co następuje:

Howe zaznaczył, że zawsze był zwolennikiem zdrowego balansu między pracą i życiem prywatnym i nie wierzy, że praca 70-80 godzin w tygodniu jest zdrowa i wydajna. Obiecał, że nie będzie od nikogo oczekiwał nadgodzin. Niektórzy użytkownicy wyrazili też zainteresowanie dalszymi losami pracowników po zakończeniu gry, na co Howe szczerze przyznał, że nie wie, co będzie dalej, chociaż napomknął o możliwości dalszej współpracy. Ważną kwestią, również w kontekście warunków pracy, było umiejscowienie studiów - Telltale znajduje się w San Rafael, podczas gdy Skybound to Los Angeles. Na szczęście, deweloperzy nie będą zmuszeni do przeprowadzki.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)