The Walking Dead - co nas czeka w ostatnim sezonie?

The Walking Dead - co nas czeka w ostatnim sezonie?

The Walking Dead - co nas czeka w ostatnim sezonie?
Joanna Pamięta - Borkowska
09.04.2018 11:16

Clementine się nie poddaje.

Podczas targów PAX East pojawiło się wiele ciekawych zapowiedzi i zwiastunów. Studio Telltale Games zorganizowało cały panel dyskusyjny poświęcony ostatniemu sezonowi The Walking Dead. Co czeka Clementine pod koniec podróży, która zaczęła się 12 lat temu (naszego czasu)?

Obraz

Trzeci sezon popchnie czas nieco do przodu. Ujrzymy Clementine wyraźnie starszą, opiekującą się chłopcem o imieniu AJ. Na przykładzie tej dwójki będziemy mogli zaobserwować zderzenie dwóch światów - dziewczyna pamięta świat sprzed zombie apokalipsy, natomiast chłopiec jest już dzieckiem urodzonym i dorastającym w innych warunkach.

Obraz

Ponadto napotkamy więcej dzieci niż w poprzednich sezonach, co nie powinno dziwić, skoro przygoda rozpocznie się na terenie szkoły. Twórcy doszli do wniosku, że poprzednia część była zbyt barwna i optymistyczna - chcą zmienić ton na bardziej ponury, upodobnić klimat do tego, który znamy z komiksów Roberta Kirkmana.

Obraz

Spośród nowych postaci warto wymienić Rosie, psa, który nie umiera. Pamiętajmy, że Clem boi się psów, więc relacje między tymi dwoma powinny być interesujące.

Kolejną nowością są nieoskryptowane walki. Świat również ma być też pogrążony w większej ruinie.

Nowością, jeśli chodzi o stronę wizualną, ma być swobodna kamera. Widać to na krótkim wideo z prezentacji, umieszczonym na Twitterze przez serwis USgamer:

Gra pojawi się w końcówce tego roku na PC, PS4 oraz Xbox One.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)