The Surge to futurystyczne RPG od twórców Lords of the Fallen

The Surge to futurystyczne RPG od twórców Lords of the Fallen
marcindmjqtx

07.08.2015 14:00, aktual.: 05.01.2016 14:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ludzkość znów stanie na skraju upadku.

Studio z Frankfurtu nie próżnuje po zakończeniu współpracy z rodzimym CI Games. Nową grę Deck13 wyda coraz śmielej poczynające sobie Focus Home Interactive. Spodziewać należy się RPG snującego ponurą wizję przyszłości. W "zapowiedzi zapowiedzi" padają frazy pokroju "innowacyjna mechanika walki" oraz "rozwój postaci oparty o modułowe ulepszenia zdobywane w walce". Jak widzicie, nie wynika z nich zupełnie nic. Premiera gdzieś w roku 2017 na obu konsolach obecnej generacji i PC. Tak pisaliśmy o The Surge jeszcze przed poznaniem tytułu nowej gry studia Deck13.

Oficjalna zapowiedź nie zdradza niestety wiele więcej. Poznaliśmy tytuł gry i wiemy, wokół czego zakręci się fabuła. Szykuje się kolejna ponura wizja przyszłości, w której roboty zabierają ludziom pracę, miasta są przeludnione, a naturalne kataklizmy dają do zrozumienia, że matka natura gniewa się na ludzkość. Aha, będą też egzoszkielety. Bo jak już iść w sztampowość, to na całego. Jaka w tym wszystkim rola gracza? Tego jeszcze nie wiemy.

The Surge ma wylądować na niesprecyzowanych jeszcze platformach (obstawiam standardowo: PS4, X1, PC) w 2017. W tym samym roku na półki trafić ma tworzone i bez Deck13, i bez Tomka Gopa Lords of the Fallen 2.

[Źródło: informacja prasowa]

Piotr Bajda

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)