The Surge to futurystyczne RPG od twórców Lords of the Fallen

The Surge to futurystyczne RPG od twórców Lords of the Fallen

The Surge to futurystyczne RPG od twórców Lords of the Fallen
marcindmjqtx
07.08.2015 14:00, aktualizacja: 05.01.2016 14:56

Ludzkość znów stanie na skraju upadku.

Studio z Frankfurtu nie próżnuje po zakończeniu współpracy z rodzimym CI Games. Nową grę Deck13 wyda coraz śmielej poczynające sobie Focus Home Interactive. Spodziewać należy się RPG snującego ponurą wizję przyszłości. W "zapowiedzi zapowiedzi" padają frazy pokroju "innowacyjna mechanika walki" oraz "rozwój postaci oparty o modułowe ulepszenia zdobywane w walce". Jak widzicie, nie wynika z nich zupełnie nic. Premiera gdzieś w roku 2017 na obu konsolach obecnej generacji i PC. Tak pisaliśmy o The Surge jeszcze przed poznaniem tytułu nowej gry studia Deck13.

Oficjalna zapowiedź nie zdradza niestety wiele więcej. Poznaliśmy tytuł gry i wiemy, wokół czego zakręci się fabuła. Szykuje się kolejna ponura wizja przyszłości, w której roboty zabierają ludziom pracę, miasta są przeludnione, a naturalne kataklizmy dają do zrozumienia, że matka natura gniewa się na ludzkość. Aha, będą też egzoszkielety. Bo jak już iść w sztampowość, to na całego. Jaka w tym wszystkim rola gracza? Tego jeszcze nie wiemy.

The Surge ma wylądować na niesprecyzowanych jeszcze platformach (obstawiam standardowo: PS4, X1, PC) w 2017. W tym samym roku na półki trafić ma tworzone i bez Deck13, i bez Tomka Gopa Lords of the Fallen 2.

[Źródło: informacja prasowa]

Piotr Bajda

326919480058341655
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)