The Sims 4 z nowym dodatkiem - Wyspiarskie życie

The Sims 4 z nowym dodatkiem - Wyspiarskie życie

The Sims 4 z nowym dodatkiem - Wyspiarskie życie
Tatiana Kowalczyk
10.06.2019 11:20

Na EA Play zaprezentowano zwiastun kolejnego dodatku.

Przy Simsach spędziłam sporą część swojego młodszego życia, więc bardzo chętnie zabrałam się za temat. EA Play 2019 w kwestii newsów było dość ubogie, a jedną z prezentowanych nowości była zapowiedź nowego rozszerzenia zatytułowanego Wyspiarskie życie. Znajdziemy w nim między innymi syrenki, plaże, skutery wodne i możliwość pływania w otwartej wodzie, a nie tylko w basenach.

The Sims 4™ Island Living: Official Reveal Trailer

Tak na marginesie jakiś czas temu usiadłyśmy sobie z przyjaciółką i spróbowałśmy podliczyć, ile tak około można by wydać na Simsy, gdyby się każdy dodatek sukcesywnie kupowało. Już nie pamiętam, jaka dokładnie liczba nam wyszła, ale na pewno było to grubo ponad 1000 zł...

Żeby jeszcze te kolejne dodatki faktycznie oferowały jakąś rozbudowaną zawartość. Ale nie – jak jeszcze jakiś rok temu sobie zrobiłam sentymentalną podróż w przeszłość i sprawdzałam, jak po latach wyglądają najnowsze Simsy, budziło to głównie mój niesmak. W kontekście poprzednich odsłon autentycznie mamy do czynienia ze oddzielnym sprzedawaniem elementów gry, które już na starcie powinny się w niej znaleźć. Ale co mogę poradzić, i tak uwielbiam Simsy. Tak mnie zaprogramowano.

W każdym razie – Wyspiarskie życie, tak. Data premiery dodatku to 21 czerwca 2019 roku na pecetach, konsolowcy natomiast będą musieli poczekać na 16 lipca.

Tatiana Kowalczyk

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)