The Sims 4: Wyspiarskie życie na nowym filmie, bo premiera tuż, tuż!

The Sims 4: Wyspiarskie życie na nowym filmie, bo premiera tuż, tuż!

The Sims 4: Wyspiarskie życie na nowym filmie, bo premiera tuż, tuż!
Łukasz Jarkiewicz
20.06.2019 21:19, aktualizacja: 21.06.2019 00:39

Syreny, dużo syren...

Przestańcie się pakować, ponieważ wakacje spędzicie tym razem przed komputerami. I to na słonecznej Sulani! Już jutro zadebiutuje kolejny dodatek do gry The Sims 4. Zapraszam na zapoznanie się z ofertą atrakcji, które zostały przedstawione w specjalnym zwiastunie omawiającym Wyspiarskie życie.

Na wyspie Sulani Twoje Simy mogą pływać kajakiem, szaleć na nartach wodnych, łowić ryby i to nadal nie wszystko. Spędzą nawet czas z syrenami. Mało? Wyczyny na skuterach wodnych, leniwe huśtanie się na... huśtawce, pływanie z delfinami również zaliczają się do możliwych aktywności. Dla bardziej ambitnych śpieszę z informacją o rozpoczęciu kariery rybaka, nurka bądź ratownika. Dodam jeszcze, że będzie chwila na posłuchanie tubylców. Wisienką na torcie okaże się za pewne impreza (island celebration) pełna kolejnych atrakcji.

The Sims 4™ Island Living: Official Gameplay

Dla oddanych sprawie przypadnie ochrona środowiska. Wybierając karierę ekologa, (conservationist) otrzymamy niezłą kurtkę oraz pracę - począwszy od sprzątania plaż, skończywszy na badaniach wody dostępnej na wyspie. Pamiętajcie, że wiąże się to z ochroną wyspy, więc nici ze swawolami. Nie mówcie później, że nie ostrzegałem!

Pamiętajcie, że na wyspę możecie wybrać się już jutro, gdy dodatek oficjalnie zadebiutuje. Na co czekacie? Chowajcie te walizki! Chyba że jesteście konsolowcami, bo ci mogą wrócić dopiero 16 lipca.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)