The Medium. Polacy postraszą horrorem na Xbox Series X

The Medium. Polacy postraszą horrorem na Xbox Series X

The Medium. Polacy postraszą horrorem na Xbox Series X
07.05.2020 17:49

Największy zwycięzca Xboxowego pokazu

The Medium Official Reveal with Gameplay

Dualizm światów jest istotnym elementem. Duchowy czerpie garściami z twórczości Zdzisława Beksińskiego. Podczas tych wędrówek ekran będzie podzielony na pół, żeby pokazać, że postać porusza się na dwóch płaszczyznach jednocześnie. I tu ma być ukryta największa ciekawostka i siła napędowa gry, którą Piotr Babieno najlepiej opisał w wywiadzie dla CD-Action.

- To jest zupełnie nowa gra, dostaliśmy niedawno amerykański patent na ten sposób rozgrywki… to jest jeden wielki badawczo-rozwojowy projekt, którego obecne konsole zwyczajnie nie pociągną. Ludzie często nas pytają: „jak to nie pociągną, przecież są gry ze split screenem?”… no tak, tyle że najczęściej to jest ta sama mapa. My tutaj renderujemy dwie gry w tym samym czasie. Nasz patent polega na tym, że mamy jednego bohatera, który posiada dwa lub więcej awatarów w różnych środowiskach.

Twórcy nie wstydzą się swoich korzeni. Akcja gry dzieje się komunistycznym Krakowie i, wedle twórców, odczujemy w Medium nie tylko ducha epoki ale również społeczne nastroje.

Silent Hill OST - Tears Of ...

Warto dodać, że o grze twórcy mówią od 2012 r. Dziś już wiemy, że pojawi się dopiero na nową generację konsol z prawdopodobnie czasową wyłącznością na Xbox Series X.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)