The Medium. Polacy postraszą horrorem na Xbox Series X

The Medium. Polacy postraszą horrorem na Xbox Series X

07.05.2020 17:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Największy zwycięzca Xboxowego pokazu

The Medium Official Reveal with Gameplay

Dualizm światów jest istotnym elementem. Duchowy czerpie garściami z twórczości Zdzisława Beksińskiego. Podczas tych wędrówek ekran będzie podzielony na pół, żeby pokazać, że postać porusza się na dwóch płaszczyznach jednocześnie. I tu ma być ukryta największa ciekawostka i siła napędowa gry, którą Piotr Babieno najlepiej opisał w wywiadzie dla CD-Action.

- To jest zupełnie nowa gra, dostaliśmy niedawno amerykański patent na ten sposób rozgrywki… to jest jeden wielki badawczo-rozwojowy projekt, którego obecne konsole zwyczajnie nie pociągną. Ludzie często nas pytają: „jak to nie pociągną, przecież są gry ze split screenem?”… no tak, tyle że najczęściej to jest ta sama mapa. My tutaj renderujemy dwie gry w tym samym czasie. Nasz patent polega na tym, że mamy jednego bohatera, który posiada dwa lub więcej awatarów w różnych środowiskach.

Twórcy nie wstydzą się swoich korzeni. Akcja gry dzieje się komunistycznym Krakowie i, wedle twórców, odczujemy w Medium nie tylko ducha epoki ale również społeczne nastroje.

Silent Hill OST - Tears Of ...

Warto dodać, że o grze twórcy mówią od 2012 r. Dziś już wiemy, że pojawi się dopiero na nową generację konsol z prawdopodobnie czasową wyłącznością na Xbox Series X.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)