The Last Remnant zostanie wskrzeszone na PS4

The Last Remnant zostanie wskrzeszone na PS4

11.09.2018 18:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Japońskie RPG z poprzedniej generacji przy tej okazji zmienia stronę w wojnie platform.

The Last Remnant, wydane początkowo na Xboksa 360 a później na PC, to stworzone na Unreal Engine 3 japońskie RPG z poprzedniej epoki. Choćby pod tym względem, że były to czasy, w których gry ze wschodu ukazywały się z wyłącznością konsolową na platformę Microsoftu. Jak dawno to było!

Gra spotkała się z umiarkowanym odbiorem ze strony krytyków i graczy. Zarzucano jej m.in. problemy techniczne i powtarzalną walkę. Ale jak to często z tego typu produkcjami bywa, doczekała się też niewielkiego grona oddanych fanatyków.

『THE LAST REMNANT Remastered』ティザートレーラー

Teraz, w grudniu bieżącego roku i 10 lat od oryginalnej premiery, ukaże się odświeżona wersja gry na - zaskakująco (albo może wcale nie) konsolę PlayStation 4. Będzie to więc jednocześnie debiut tego tytułu na platformie Sony.

Całość ma być przeniesiona na Unreal Engine 4, co zapewnić ma nie tylko lepszą jakość oprawy graficznej, ale też - miejmy nadzieję - pomoże wyeliminować dawne problemy techniczne.

A od siebie dodam, że swego czasu potrzebując jakiegoś jRPG wahałem się długo między The Last Remnant i Resonance of Fate, w końcu decydując się na to drugie. Było fajnie przez jakiś czas, ale ostatecznie mnie znudziło i teraz myślę sobie, co by było, jakbym wtedy zdecydował się na The Last Remnant (byłoby choćby to, że miałbym coś o tej grze do napisania od siebie, a nie mam).

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)