The Last of Us Remastered trafi na PS4 w lipcu

The Last of Us Remastered trafi na PS4 w lipcu

The Last of Us Remastered trafi na PS4 w lipcu
marcindmjqtx
10.06.2014 09:54, aktualizacja: 05.01.2016 15:36

Dobrze jest w końcu poznać datę premiery.

Dzień, w którym będziemy mogli zagrać w The Last of Us na PS4 regularnie był obiektem plotek i spekulacji. Okazuje się, że chyba żaden przeciek nie trafił w dziesiątkę, bo gra trafi do sprzedaży 30 lipca. Uwaga: jeśli nie graliście jeszcze w The Last of Us, to raczej nie powinniście oglądać poniższego zwiastuna.

The Last of Us Remastered na PS4 Myślę, że specjalne reklamowanie The Last of Us mijałoby się z celem. To świetna gra i basta. A w wydaniu Remastered znajdziemy wszystkie dodatki, wliczając w to najwyższy poziom trudności, mapy do trybów sieciowych oraz mini-kampanię fabularną. Niestety na PS4 nie przeniesiemy swoich statystyk z multiplayera na PS3, ale autorzy obiecują, że jeśli walczyliśmy na serwerach na poprzedniej konsoli Sony, to na PS4 rozwój postaci będzie przyspieszony. Na nową platformę zabierzemy też wszystkie ulepszenia dokupione do trybów sieciowych.

Szczerze mówiąc, to nie mogę się doczekać ponownego przejścia The Last of Us. Opowieść już znam, więc tym razem mam plan grać na najwyższym poziomie trudności. Z tego co słyszałem naprawdę potrafi on dokręcić śrubę.

[źródło: PS Blog]

Maciej Kowalik

327269083131677572
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)