The Incredible Adventures of Van Helsing II rozwinięto o kilka ciekawych opcji

The Incredible Adventures of Van Helsing II rozwinięto o kilka ciekawych opcji
09.05.2014 16:00
The Incredible Adventures of Van Helsing II rozwinięto o kilka ciekawych opcji
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Niby hack'n'slash, ale twórcy kombinują z dodatkowymi możliwościami urozmaicenia rozgrywki.

Pierwsza część niesamowitych przygód Van Helsinga nie była grą idealną, ale bardzo dobrą - bez żalu poświeciłem jej kilkanaście (a może więcej?) godzin. Przy drugiej twórcy kierują się zasadą: więcej i lepiej tego samego. Nadal jest to więc gra o zabójcy potworów, ale ma kilka innowacji.

Wśród nowych opcji pojawiło się m.in. zarządzanie ruchem oporu - co pozwoli wysłać żołnierzy do walki z potworami. Docenić warto przyzywanie Chimery, która wspomoże w walce, ale może być i zagrożeniem, gdy zgłodnieje.  Kolekcjonerów zadowoli hala trofeów, która ładnie wygląda, ale daje też bonusy nam... i wrogom. Fani kończenia każdego najmniejszego zadania ucieszą rozbudowany dziennik z dokładnymi opisami misji. Będzie też ulepszony tryb obrony siedziby w minigierce typu tower defense, która nieźle wciągała już w jedynce. Miłośnicy dłubania w sprzęcie dostaną zabawę runami i ulepszone nasycanie magią. Wymienione ulepszenia zobaczycie na obrazkach lub na zwiastunie.

The Incredible Adventures of Van Helsing II ukaże się 22 maja na PC i Mac. Gra umożliwi import postaci z pierwszej części. Jeśli nie możecie się doczekać, to zakup przed premierą przez stronę twórców daje dostęp do wersji beta - z drugiej strony musicie im zaufać i kupić grę w ciemno. Dlatego polecam poczekać jeszcze niecałe dwa tygodnie.

Paweł Kamiński

326828495320078378
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)