The Good Life wróci na Kickstarterze

The Good Life wróci na Kickstarterze

The Good Life wróci na Kickstarterze
08.02.2018 10:20, aktualizacja: 08.02.2018 10:51

Twórcy podejmą kolejną próbę po nieudanej kampanii na Figu.

The Good Life jest debiutanckim projektem studia White Owls, założonego przez Hidetakę Suehiro. Znany bliżej jako SWERY lub Swery65 japoński projektant odpowiedzialny jest za tytuły takie jak Deadly Premonition czy D4: Dark Dreams Don't Die. Jego nowa gra ma być opowiadającym o codziennym życiu RPG, w którym głównym celem bohaterki będzie zebranie pieniędzy na spłatę długu. Frajda!

Żyjąc w urokliwym angielskim Rainy Wood, nazywanym "najszczęśliwszym miasteczkiem na świecie", pochodząca z Nowego Jorku fotografka - Naomi - będzie się musiała zaprzyjaźnić z mieszkańcami, poznać ich zwyczaje i postarać się znaleźć dla siebie miejsce w ich codziennej rutynie. A mają oni prowadzić własne życia według 24-godzinnego rozkładu, mieć swoje cele, troski, marzenia i historie.

Ach, a w nocy wszyscy zamieniają się w zwierzęta, oczywiście, że tak.

The Good Life trailer -DOG or CAT-

The Good Life miało zostać powołane do życia dzięki kampanii społecznościowej na Figu (powyżej przygotowane na jej potrzeby wideo). Zbiórka, która wystartowała we wrześniu zeszłego roku, zakończyła się jednak porażką. Twórcy, którzy w tamtej kampanii zebrali mniej niż 50 proc. wymaganego 1,5-milionowego celu, wykorzystali czas, który od niej minął na przegrupowanie się i zrewidowanie strategii.

Jak teraz informują, zdecydowali, że druga zbiórka rozpocznie się 26 marca na Kickstarterze. Jej podstawowy cel ma być ustalony na niższym poziomie. Odpowiedzialny za The Good Life zespół zdecydował się też na zmianę krytykowanego stylu graficznego gry i zapowiedział, że tym razem pokaże graczom fragmenty rozgrywki.

Pogratulować wytrwałości i zobaczymy, czy tym razem się uda.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)