Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

The Good Life - autor Deadly Premonition robi grę o... najszczęśliwszym miasteczku na ziemi

Strona głównaThe Good Life - autor Deadly Premonition robi grę o... najszczęśliwszym miasteczku na ziemi
16.08.2017 09:51
The Good Life - autor Deadly Premonition robi grę o... najszczęśliwszym miasteczku na ziemi
Maciej Kowalik
Maciej Kowalik
bDKnNpau

I kotkach. Będzie dużo dziwnych kotków.

bDKnNoZN

Tym razem wcale Was nie podpuszczam. Powyższe słowa są w 100% prawdziwe. Nawet jeśli zapowiedź The Good Life pojawiła się prędzej niż Swery zapowiadał. Jego nowa gra miała być pokazana przecież dopiero na początku września, w trakcie panelu na PAX West. Ale kocur wyskoczył z wora i wiemy już to i owo.

White Owls PAX2017 Teaser

325563385154713564

Sam Swery opisuje The Good Life jako grę w duchu Deadly Premonition, ale z nowym stylem rozgrywki. Połączy erpega opowiadającego o codziennym życiu z kryminałem.

bDKnNoZP

Tym razem nie jest to tylko zwykła formułka. Swery naprawdę musi liczyć na to, że pomysł znajdzie entuzjastów. Bo The Good Life będzie zbierać fundusze w serwisie Fig, w którym kampania wystartuje 3 września. Czyli, gdy autor opowie nam o swojej grze więcej w trakcie panelu na PAX West.

Swery nazywa Fig "wydawcą nowej generacji", niewątpliwie licząc na to, że jego gra będzie podstawą dla kolejnej historii pokroju Kingdoms and Castles. Inwestycja zwróciła się inwestorom w ciągu 48 godzin, a po tym czasie zaczęli oni na grze zarabiać.

Maciej Kowalik

bDKnNpaL