[The Game Awards 2014] Pokazano fabularny zwiastun Dying Light

[The Game Awards 2014] Pokazano fabularny zwiastun Dying Light

[The Game Awards 2014] Pokazano fabularny zwiastun Dying Light
marcindmjqtx
06.12.2014 02:46, aktualizacja: 05.01.2016 15:23

Prosto z gali: najnowszy trailer Dying Light.

Techland wykorzystując huczne wydarzenie jakim niewątpliwie jest gala The Game Awards 2014 zaprezentował najnowszy zwiastun, który stanowi przedsmak fabuły w nadchodzącym Dying Light.

Dying Light - Story Trailer [PL] Ponadto twórcy opowiadają m. in. o inspiracjach, jakie towarzyszyły im podczas produkcji gry. Jak mówi Rafał Orkan, powieściopisarz i współautor fabuły Dying Light:

Jako pisarz, byłem pod silnym wpływem takich klasyków literatury, jak „Dżuma” Alberta Camusa czy „Jądro Ciemności” Josepha Conrada”. Naszą grą chcieliśmy wywołać podobne emocje i ukazać graczom reakcje ludzi wywołane ekstremalnymi warunkami. Grając w Dying Light wcielimy się w postać Kyle Crane'a, działającego pod przykrywką agenta operacyjnego, wysłanego w celu infiltracji strefy kwarantanny. Oprócz oczywistego chaosu wywołanego epidemią, będziemy musieli zmierzyć się z innymi problemami do których należą m. in. inne frakcje, które w walce o przetrwanie nieustannie ścierają się ze sobą. Nierzadko też przyjdzie nam podejmować niełatwe decyzje, które wpływać będą na całą drużynę.

Więcej informacji o Dying Light dowiemy się podczas konferencji PlayStation Experience, która startuje jeszcze dzisiaj o godzinie 19:00 i będzie transmitowana na żywo poprzez Twitcha i PSN.

[źródło: informacja prasowa]

Bartłomiej Kionka

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)