The Force Unleashed - dodatek i nowa wersja

The Force Unleashed - dodatek i nowa wersja

The Force Unleashed - dodatek i nowa wersja
marcindmjqtx
25.07.2009 12:47, aktualizacja: 12.01.2016 16:15

No proszę, LucasArts przygotowało sporą niespodziankę dla fanów Gwiezdnych Wojen. Zacznijmy od nowego dodatku do The Force Unleashed - Tatooine. Akcja rozpocznie się pod koniec "podstawki" i pozwoli nam pobawić się w zgadywanie, co by było, gdyby Starkiller zabił swojego mentora - Dartha Vadera i zajął jego miejsce u boku Imperatora. Zadaniem gracza będzie wyprawa na Tatooine, by rozprawić się z ukrywającym się tam Obi-Wanem Kenobim. Nie zabraknie zwiedzania pałacu Jabby oraz spotkania z Boba Fettem. Dodatek pojawi się jesienią w PlayStation Network i na Rynku Xbox LIVE. To jednak nie koniec nowinek.

W sezonie świątecznym w sklepach pojawi się nowa wersja The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition. Do pełnej, podstawowej wersji gry oraz obu dodatków doda ona jeszcze jeden poziom. Starkiller wyruszy w nim na planetę Hoth, by ostatecznie pogrzebać tam Rebelię. Gracz będzie mógł odwiedzić lokacje znane z filmów oraz stanąć naprzeciw samego Luka Skywalkera.

Oficjalny komunikat prasowy mówi o wersjach Ultimate Sith Edition na PS3 i 360, ale dziennikarze obecni na Comic Con informują, że ta wersja gry trafi na PC i Maka. Myślę, że Lucasarts nie powinno zwlekać z wyjaśnieniem tych wątpliwości.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)