The Flower of Knighthood będzie bardziej realistyczne, niż Kingdom Come: Deliverance

The Flower of Knighthood będzie bardziej realistyczne, niż Kingdom Come: Deliverance

The Flower of Knighthood będzie bardziej realistyczne, niż Kingdom Come: Deliverance
Krzysztof Kempski
23.05.2018 18:38, aktualizacja: 24.05.2018 08:21

O ile tylko jego twórcom uda się zebrać 600 tysięcy na Kickstarterze.

Spędzone z Kingdom Come: Deliverance prawie 50 godzin w pełni zaspokoiło mój apetyt na możliwie realistyczne gry. Więksi ode mnie maniacy średniowiecznego rycerstwa stworzyli jednak moda, który jeszcze bardziej utrudniał przygodę Henryka. To jednak i tak nic przy The Flower of Khighthood, projektem od Eaglance Inc., ogłoszonym niedawno na Kicstarterze. Nad tym, by to średniowieczne MMORPG jak najlepiej odpowiadało  realiom średniowiecza, zadbać ma Dr Stephen Mileson z uniwersytetu Oxford.

Obraz

Poza wiernym odwzorowaniem architektury średniowiecznej, gra zaoferuje też rozbudowany system walki. Cios będzie można wyprowadzić aż z 11 kierunków, dostaniemy też 5 różnych rodzajów bloku. Pytanie czy będzie się to dało opanować bez połamania sobie palców. System walki co ciekawe nie będzie opierać się na pasku zdrowia, a na przebiciu się przez zbroję, pod którą kryć się będzie kruchy bohater.

Obraz

Ważną aktywnością maja być też bitwy, w których staną naprzeciw siebie armie liczące sobie nawet 1000 postaci. Wygląda to wszystko całkiem interesująco, sam żałuję tylko tego, że raczej możemy zapomnieć o zawierającym jakąś intrygę scenariuszu. Zbiórka na Flower of Knightwood potrwa jeszcze 4 tygodnie.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)