The Elder Scrolls V - sprostowanie Bethesdy

The Elder Scrolls V - sprostowanie Bethesdy

The Elder Scrolls V - sprostowanie Bethesdy
marcindmjqtx
18.08.2009 11:51, aktualizacja: 07.01.2016 16:30

Pete Hines z Bethesdy opublikował na oficjalnym blogu firmy sprostowanie wieści, jakoby studio nie planowało stworzenia piątej części serii The Elder Scrolls.

Podczas swojej prelekcji na QuakeConie, spytany, czy ukaże się TESV, Todd odpowiedział "Nie oczekujcie nowej gry z serii Elder Scrolls w najbliższej przyszłości". Powiedział wtedy również, jak wiele ta seria dla nas znaczy i że na pewno będziemy ją kontynuowali. Nie zamierzał jedynie podać potencjalnej daty wydania. Nie powinny to być zbyt nowe wieści dla osób, które śledzą informacje na ten temat. Zarówno Todd, jak i ja mówiliśmy wielokrotnie, że oczywiście stworzymy kolejną grę z serii Elder Scrolls. Ostatnia była niezwykle popularna, tak samo jak poprzednia. Rozumiecie, o co chodzi. I my też.

Todd i Bethesda Game Studios ciężko pracują nad kolejną dużą grą i nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby o niej mówić. Jak zwykle, wolimy poczekać, aż będziemy mieli coś niesamowitego do pokazania. Nie zamierzamy potrwierdzać ani zaprzeczać spekulacji, ani dawać żadnych wskazówek. Jeśli nas znacie, to wiecie, że tego nie robimy.

Wielu fanom serii na pewno ulży po tych słowach. Hines stwierdził też, że słowa Todda Howarda na temat szans na Elder Scrolls Online były wypowiedziane jedynie żartobliwie. Ja jednak nie byłbym taki pewien - w końcu nie tak znowu dawno macierzysta firma Bethesdy, ZeniMax, utworzyła ZeniMax Online Studios oraz zarejestrowała kilka domen, jak "elderscrollsmmo.com", "elderscrollsonline.com" czy "theelderscrollsmmog.net". Może więc TESV opóźni się w związku z nadchodzącym MMORPGiem?

327120252146510103
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)