Tak, tak, wreszcie się przekonamy jakiego to sprzętu potrzeba do uruchomienia Skyrima.

bELcuGiJ

Oto:

Minimalne wymagania sprzętowe The Elder Scrolls V: Skyrim: System operacyjny: Windows XP, Vista lub 7 Procesor: dwurdzeniowy 2.0 GHz lub odpowiednik Pamięć RAM: 2 GB Dysk twardy: 6 GB wolnego miejsca Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9.0c i z 512 MB pamięci

Zalecane wymagania sprzętowe The Elder Scrolls V: Skyrim: Procesor: czterordzeniowy Pamięć RAM: 4 GBKarta graficzna: kompatybilna z DirectX 9.0c i z 1 GB pamięci (NVIDIA GeForce GTX 260 lub ATI Radeona 4890)

bELcuGiL

Plus w obu przypadkach dochodzi wymóg połączenie z siecią do aktywacji, bo gra korzysta ze Steama.

Wymagania minimalne w sprawie karty graficznej wiele nie mówią (pamiętam krzyk posiadaczy GeForce'ów 4 MX, które to karty świetnie spełniały podobnie precyzyjne wymagania, a gry i tak nie chodziły), ale zalecane już sporo. Jeśli w zalecanych twórcy umieścili kilkuletnie układy graficzne, to wróży to całkiem dobrze optymalizacji gry (lub całkiem źle jej oprawie wizualnej).

No to teraz tylko czekać na premierę i pierwsze informacje o możliwych modyfikacjach plików z ustawieniami graficznymi .ini. Przyznać się, kto się nimi nie bawił przy Oblivionie?

326968464210745386
bELcuGjH