The Elder Scrolls Online na PS5 i XSX. Bethesda obiecuje sporo usprawnień

The Elder Scrolls Online na PS5 i XSX. Bethesda obiecuje sporo usprawnień

The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.04.2021 10:44

W czerwcu "The Elder Scrolls Online" doczeka się wersji dedykowanej nowym konsolom, a Bethesda dużo obiecuje graczom w związku z odświeżeniem tytułu. Dwa tryby graficzne wydają się już standardem, ale poza tym mamy zobaczyć kilka większych zmian.

Jak wspomnieliśmy na początku, "The Elder Scrolls Online" doczeka się możliwości grania w rozdzielczości 4K lub w trybie wydajności, który zapewni 60 kl./s. Jednak bez względu na to, na którą opcję się zdecydujemy, odświeżona wersja zaoferować ma m.in. lepsze tekstury, zwiększony zasięg renderowania elementów otoczenia i wiele mniejszych elementów wypływających na jakość grafiki. 

Dodatkowo skrócony został średni czas ładowania gry o prawie połowę, ulepszono również antyaliasing, odbicia, cieniowanie oraz ogólnie oświetlenie. Bethesda zapowiedziała również duże rozszerzenie do ESO, Blackwood, które będzie częścią "Gates of Oblivion". Zwiastun Blackwood znajdziecie tutaj, a poniżej możecie zobaczyć, jak będzie prezentować się ESO na PS5 i XSX.

"The Elder Scrolls Online" jest już dostępna na PC, Xbox One i PS4, a dzięki wstecznej kompatybilności można zagrać również na PS5 i XSX/S. Pełna aktualizacja dla nowej generacji pojawi się 8 czerwca br., a wraz z nią zostanie udostępniony dodatek Blackwood. Rozszerzenie trafi nieco wcześniej na PC, bo już 1 czerwca. 

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)